Öğretmen Diyarı

Zika Köle Irk mı?

Zika Köle Irk mı?

Zika virüsü haberleri malum dünya gündeminde oldukça geniş bir şekilde yer alıyor. Kısaca bir sivrisinekten geçiyor, hamile kadınlar ve bebekler için büyük tehlike arz ediyor. Zika virüsü nedeniyle; kafası, beyni küçük bebekler doğuyor ve ömür boyu böyle zeka ilkelliği yaşıyor. Dünya şaşkın bir vaziyette. Zika virüsü hızla yayılıyor ve -sözde- önleyici aşısı yok. Çare olarak; insanlık alemine,  'en az 5 yıl doğum yapmayın, hamile kalmayın' telkinleri yapılıyor.

Peki nedir bu işin aslı? Tabiî ki kontrolden çıkmış, laboratuar ortamında biyolojik savaş… Zamansız, kontrol dışı planlar bozulmuş anlaşılan. Bizim için sürpriz mi? Elbette ki hayır. On Altı Yıldız yine önceden uyarmıştı, anlayana. Erol Elmas imzalı 28 Mart 2011 tarihli; 'Yeni Bir Sivrisinek Türü' başlıklı yazıda biyolojik saldırı endişesi belirtilmişti.

Yazılmayanlara ek yapalım; Şeytani plan işleseydi, zika virüsü sayesinde tüm dünyayı saracak salgın 1 milyar insanı zika mağduru olarak dünyaya getirecekti. Sözde PARANTHROPUS İLKEL İNSANI: BEYİN VE KAFATASI EN KÜÇÜK  İNSAN IRKI. OLDUKÇA İLKEL ÇOĞALIM VATANI İSE DOĞU AFRİKA.


 

Eee şimdi bu plan tutsaydı; 1 milyar insan ZAYIF, GÜÇSÜZ, İLKEL, KÖLE doğacak, 5 yıl doğum yapmak yasaklanmasa bile, insanlık, korkudan hamile kalmayacak, 29 yıllık dünya insan popülasyonu tam bir kontrol altında alınacak olup,  ileri zekalılar efendi olacaktı vs.  

 

 

 


Ama yine plan bozuldu. Vakitsiz sızma, işi alt üst etti. Peki bu zika virüs patenti kime ait: ROCKEFELLER Vakfı'na. Afrika ve Hindistan'da özel araştırmacı bilim adamlarınca 1947'de deneysel virüs olarak tekele alınıyor, belge isterseniz bakın.


Daha fazlasını yazmaya gerek yok,  ancak şunu söyleyebiliriz: Bu planı bozanlar,  mutlaka önlem almıştır! Paniğe gerek yok. Anlayan anladı.

KULBAK BİLGE 2'DEN  KULBAK'IN SEYİR DEFTERİNDEN NOTLAR.

 

Şimdi bir soru; acaba yüz binlerce yıl önceleri de böyle bir plan olmuş ve tuhafinsansılar üremiş midir?  

Hud-116: 'Sizden önceki çağlarda nesillerde AKLI BAŞINDA OLANLAR insanlığı kötülükten alıkoyabilirdi çok azı böyle yaptı.

O çağlardan birinde çıkan hohle fels venüs heykelleri. Tahmini m.ö 5000'ler; kafaları küçük, vücutları büyük; Almanya, Rusya, Amerika vs. çıkan heykeller. Asya hariç. Yani bu heykeller Türklerin bulunduğu bölgelerde çıkmadı.

 


Türklerin yaşadığı yerlerde çıkan kavim heykellerinin sırrı:

Zika köle insanı, yani öyle çağlar vardı ki tüm dünyanın belli bölgelerinde geri zekâlı insanlar vardı. Buna mukabil Türk kavmi normal, akıllı insanlardı. Taş Bababalbal heykelleri buna örnek.


Yani dünyaya, aklı başında Türk kavmi düzen vermişti. Bu durum, bir çok çağda tekerrür etti.

İnsansılar sırrı buydu. İnsansılar varken yani iskelet kafa yapısı hastalıklardan değişik İLKELLEŞMİŞ ZEKALI NESİL ama yine köken itibariyle insanlardı. Bunlar, aklı başında normal insanlıkta vardı, aslında Batının Şeytanileri bunu iyi biliyorlardı. Darwin şeytanı bu yüzden kompleksle ırkları sayarken kendi ırklarını üstün diğerleri sözde hayvana bağladı. Ahmak evrimciler düşünsün…

Zika kelimesini özellikle seçtiler: ZEKA VE ZAİKA kelimesinin zıttı algılaması çağrıştırmakta.Arapça'da zaika anlamınında.

İnsansıların sırrını da birde bu gözle araştırsınlar:

BAKARA-26 : 'Allah sivrisineği örnek vermekten çekinmez ondan üstün varlığı da kimileri için bu misaller anlaşılır yerindedir bazıları azar bazıları hidayete erer.'

ALİ İMRAN-137: 'Sizden önceki milletlerin başından nice olaylar geçmiştir.'

MÜMİN-31: 'SONRA BAŞKA NESİL YARATTIK.'

 NİSA -9 'KENDİLERİ GERİYE ZAYIF ÇOCUKLAR BIRAKTIKLARINDA ÜRPERİP KORKSUNLAR....'

ENFAL-26: 'O VAKTİ HATIRLAYINKİ YERYÜZÜNDE SİZ GÜÇSÜZ VE ZAYIF İDİNİZ, İNSANLARIN SİZİ KAPIP GÖTÜRMESİNDEN KORKUYORDUNUZ ALLAH SİZİ DESTEKLEDİ.'

ENFAL-18: 'ALLAH KAFİRLERİN TUZAĞINI ZAYIF DÜŞÜRENDİR.'

BAKARA-205:'İŞ BAŞINA GEÇTİĞİNDE YERYÜZÜNDE BOZGUNCULUK ÇIKARMAK, EKİNİ VE NESLİ YOK ETMEK İÇİN DİDİNİR. ALLAH DA BOZGUNCULUĞU SEVMEZ.'

Bu asır hak ve hakikatin çıkacağı asırdır. Allah, TÜRKİYE CUMHURİYETİ Devletimize, TÜRK milletimize, TÜRK ordumuza zeval vermesin.

Yazının devamı Kalperenlerin tefekkürlerinde.

 Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com 

Twitter:@oktankeles 

 

 

Kaynak: www.onaltiyildiz.com

 

 

Anahtar Kelimeler:
zika köle ırk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim