Öğretmen Diyarı

Tuşlara rastgele bastı; dört bin lira çekti.

Ankara'da kredi kartını yatırmak için bankamatiğe giden Şamil Özçelik'in dört yaşındaki kızı, bankamatikten 4 bin TL çekti.

 

4 yaşındaki küçük kız ATM'deki tuşlara gelişi güzel basıp oyun oynarken banka tomarla para verdi. Olay Ankara'da yaşandı. Şamil Özçelik, kızıyla beraber bankaya kredi kartı borcunu yatırmaya gitti. Özçelik, kendisini hayretler içerisinde bırakan olayı şu sözlerle anlattı.

"Kızın elin ayağı durmadığı için yan taraftaki boş ATM'ye yönlendirdim. Baba para dedi. Baktım elinde para, şaşırdım. Saydım 4 bin lira. Çevreme baktım başkasınındır diye, ama kimseyi göremedim"


Ertesi gün parayı iade etmek için bankaya giden Şamil Özçelik , bankanın tutumunu  ise eleştirdi. Özçelik, "Beni sürekli sağa sola yönlendiriyorlar. Ben isterdim ki 'buyurun çayınızı için gerekli işlemleri yapalım' desinler,  ama beni fiş almaya zorluyorlar. Böyle bir şey var mı?" diye konuştu.


PARAYI MÜŞTERİ UNUTMUŞ!
Bankanın yaptığı inceleme sonucunda gerçeğe ulaşıldı. Parayı bir müşterinin unuttuğu, işlemi yaptığı ama parayı almadığı ortaya çıktı.

Kaynak: DHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol