Öğretmen Diyarı

Türkiye bu anneyi konuşuyor... 33 yaşında 3 okul!

Aile Danışmanı ve Psikolog Gamze Eser, Türkiye'de başarılı kadınlar arasında çoktan yerini almış bir isim.. 3 çocuk annesi Eser, Kastamonu Özel Artsam Kolejinin ve bünyesinde 2 özel anaokulunun kurucusu, başarıya ve eğitime gönül vermiş örnek bir Türk kadını..

Tek amacının küreselleşen dünya üzerinde, okullarında, uluslararası standartlarda hizmet vererek, öğrencilerine müşteri gözüyle bakan kurumlardan değil, onlara farklı bakış açıları sağlayarak ilerici, çağdaş ve hepsinden önemlisi yardımsever bireyler olarak yetiştirmek olduğunu vurguluyor. Yabancı dilin çok fazla önemli olduğunu belirtirken, Artsam Kolejinde, ingilizcenin yanında 2 ayrı yabancı dil daha öğrenmeden hiç bir öğrencimiz mezun olmuyor diye belirtiyor.

Öğretmen liderliği projesinin uygulandığı çok nadir kurumlarından olan Özel Artsam Koleji ve daha çok yeni bir sistem olan Aloha Mental Aritmetik programını da bünyelerindeki özel anaokullarında faaliyete geçirmenin haklı gururunu yaşıyor..

Tüm bu yoğun iş yaşamında 3 çocuk anneliğini de başarıyla yapan Gamze Eser, aynı zamanda Aile Danışmanlığı ve Psikologluk olan mesleğini de sürdürüp bir çok alanda faaliyet gösteriyor..

Türkiye'nin en başarılı kadınları arasında çoktan yerini hak etmiş bir eğitim gönüllüsü, bir anne, bir iş kadını ve psikolog..

http://www.yasamgazetesi.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim