Öğretmen Diyarı

Öldü diye gömüldü,Mezardan çıkarılan bebek hayata döndü

Çin'de bir  bebek öldü diye gömüldü,ancak annesi onu mezarından çıkardı ve bir  mucize yaşandı

Çin'in Dongdong isimli kentinde bir çiftlikte yaşayan ve 7 yaşında bir kız çocuğu daha olan genç kadın henüz 4 aylık hamileyken ağır sancı çekince eşini aradı ve "Sanırım düşük yapıyorum" diyerek eşini çağırdı. Telefonu kapatan genç kadını eve koşan eşi yerde kan içinde buldu.
 

Mucize bebek


Ambulanstaki sağlık ekipleri bebeğin öldüğünü ve kontrol edilmesine gerk olmadığı söylendi. Bunun üzerine büyükanne bebeği bir ağacın altına gömdü. Hastanedeki doktor ise bebeği kontrol etmek gerektiğini söyleyince çılgına dönen anne, çocuğunun yaşıyor olabileceği ihtimali üzerine, hemen mezara koştu.

2 saat boyunca toprağın altında kalmasına rağmen bebeğinin nefes aldığını gören  anne hemen hastaneye koştu.

Ancak ailenin ve bebeğin dramı burada bitmedi. Aile, sağlık hizmetlerinin parasını ödeyemeyince bebek 3. günden sonra küvezden çıkarılmdı. Baba, ailenin tek çalışan üyesi olunca ödemelerde zorlandıklarını açıkladı.

Olayın basına yansıması ise en azından bir süreliğine her şeyin yoluna girmesini sağladı. İngiliz basınında yer alan haberlere göre aileye tüm dünyadan yardımlar yapılmaya başlandı ve küçük mucize ise sağlığına kavuştu.

 

acunn

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim