Öğretmen Diyarı

Öğretmen, Türkiye'ye örnek olacak bir proje başlattı
 Kilis'in Kocabeyli İlkokulunda Müdür Yetkili Öğretmen olarak görev yapan Ahmet Özcan, okulu ve öğrencileri için tüm Türkiye'ye örnek olacak bir proje başlattı
"Kitap Topla, Kütüphanesiz Okul Bırakma" sloganıyla projesine başlayan genç öğretmen, okulu ve öğrencileri için büyük bir fedakarlık gösteriyor. Daha önce okulu için yapmış olduğu kütüphane projeleriyle Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğünün dikkatini çeken öğretmen Ahmet Özcan, müdürlük tarafından Kilis ili içerisindeki okullara kütüphane kurma koordinatörü olarak seçildi.

"130 OKULA KİTAP DAĞITMAK İSTİYORUZ"

Proje kapsamında Kilis ili içerisinde henüz kütüphanesi dahi olmayan okullar için destekleri bekleyen Özcan, "Özel kurum, kuruluş ve derneklerden projemize destek vermelerini talep ediyoruz. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki kitapları Kilisli öğrencilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Bu projeyle özellikle köy okulları ve Kilis ili içerisinde bulunan 130 okula kitap dağıtımı yapmak istiyoruz. Gelen desteklerle Kilis ili içerisinde bir kütüphane seferberliği başlatmak istiyoruz. Böylelikle tüm köy okullarımıza kütüphane kurmayı planlıyoruz. Bizim projemize destek olursanız gerçekten çok seviniriz." ifadelerinde bulundu.

Habertürk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim