Öğretmen Diyarı

Necati Şaşmaz\'ın doktorundan açıklama ...

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın doktoru açıklama yaptı. Dizi setinde trafik kazası geçiren ve çenesi kırıldığı için ameliyata alınan Şaşmaz'ın sağlık durumu hakkında bilgi veren, Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercan Cihandide ünlü oyuncunun genel sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Cihandide, Necati Şaşmaz'ın çenesinin iki yerinde kırık tespit edildiğini ve ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi.

Çenesindeki kırıklar vidalandı

Cihandide açıklamasında şunları söyledi: "Hastamız Necati Şaşmaz'ın çenesinin iki yerinde kırık tespit ettik. Bunun sonucunda 2,5 saat süren başarılı bir ameliyat ile çenedeki kırıkları vidalayarak ve plak yerleştirerek sabitledik. Hastamızın genel sağlık durumu iyi ancak tedavisi devam ediyor. Herhangi bir hayati tehlikesi yoktur. Konuşmasını engelleyecek herhangi bir problem yoktur. "

'Dizideki kadar güçlü'

Necati Şaşmaz'ın kaza sonrasında herhangi bir kalıcı rahatsızlığının kalmayacağını belirten Kulak Burun Boğaz uzmanı Prof. Dr. Ünal Bayız, "Kendisi, dizideki Polat Alemdar karakteri kadar güçlü" diye konuştu.

yenişafak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim