Öğretmen Diyarı

Lise öğrencisi 4 gündür kayıp

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, evinden 4 gün önce çıkan 16 yaşındaki lise öğrencisinden haber alınamıyor. 8 Temmuz da evinden çarşıya inmek için çıkan ve 4 gündür kendisinden haber alınmayan 16 yaşında Kerim Karapınar'ın anne ve babası çocuklarının bir an önce bulunmasını istiyor.

Çocuklarına ulaşamayan aile, Bağlık Polis Merkezi'ne kayıp başvurusunda bulundu. Polis tarafından ilçe merkezinde arama başlatılırken, gencin kayıp olduğu bilgisi diğer il ve ilçe emniyet müdürlüklerine de bildirildi. Anne Emine Karapınar, oğlunun sosyal paylaşım sitesi facebook adresindeki duvarına mesaj yazarak, "Oğlum geri dön" çağrısında bulundu. Anne Emine Karapınar, oğluna hitaben, "Oğlum, yavrum ne olur gel. Hani hep beni düşünüyordun? Ne olur gel, sana dayanamam ben yavrum. Tükendim, evimize dön ne olur. Hepimiz perişanız, hiç korkma gel." diye yazdı.

Lise öğrencisinin babası Özcan Karapınar da oğlunun facebook duvarına şu mesajı yazdı: "Oğlum neredesin? Niye haber vermiyorsun? Bizi hiç mi düşünmüyorsun? Biz çok endişeliyiz, sadece 'iyiyim' yaz bu bize yeter. Hiç bir şey önemli değil, bizim için sadece sen önemlisin. Bizi seviyorsan haber ver, annen çok kötü." yazdığı görüldü.

Lise öğrencisi Kerim Karapınar'ın bulunması için ailesi ve arkadaşları sosyal paylaşım sitesi üzerinden resimleri yayarak çalışma yaparken, polis ekipleri de çalışmalarını sürdürüyor.

Kerim Karapınar, Anne Emine Karapınar, facebook
\"Cihan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim