Kızının Ayağının Altında Kabarıklar Oluştu - Sonra Bakıcının Sırrı Ortaya Çıktı
Çocuklarınızı bakıcıya emanet etmek güven isteyen bir iştir. Eğer bakıcıyı uzun süredir tanımıyorsanız, işin aslı çocuklarınızı bir yabancıya bırakmış olursunuz.

Maryland’te yaşayan bir çift çocukları için bir bakıcıyla anlaştılar. Kızlarının başına gelenden sonra ise muhtemelen bir daha asla bakıcı tutmayacaklar.

FACEBOOK'TA PAYLAS
TWİTTER'TA PAYLAS

Maryland’teki bir çift kızlarının ayağının altında kızarıklıklar ve kabarıklıklar gördü. Bunların nasıl oluştuğunu ise başta anlayamadılar. Kızarıklıklar su toplamaya başlayınca, bunun ayağının altının yanmasından dolayı olabileceğinden şüphelendiler ve hemen polisi aradılar.

Çift, kızlarının başına gelen şeyin bakıcıdan kaynaklandığından şüpheleniyordu.

Washington Post’ta yazılanlara göre de 36 yaşındaki bakıcı Ramos Mendoza, yapılan araştırmaların ardından gözaltına alınmış.

Daha sonra ortaya vicdanları sızlatan bir gerçek ortaya çıktı. Bakıcı, küçük kızın ayağının altını kızgın tavayla yakmış.

Baba, Washington Post’a “Önce yemek yapmış. Yemek yaptığı tavayı da sonradan kızımızın ayağının altına bastırmış” dedi.

36 yaşındaki bakıcı iki yıl hapis cezasına çarptırıldı. Polis şimdi de aynı bakıcının daha önce baktığı çocuklara da aynı şeyi yapıp yapmadığını araştırıyor.


Küçük ve masum bir çocuğa bunu yapan kişinin nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu anlamak güç. Bu tür haberler aslında her ebeveyni bakıcı seçiminde dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Haberi tanıdığınız bütün anne ve babalarla paylaşmayı ihmal etmeyin.


Kaynak. http://tr.newsner.com/kizinin-ayaginin-altinda-kabariklar-olustu-sonra-bakicinin-sirri-ortaya-cikti/hakkinda/haberler-tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim