Öğretmen Diyarı

Kaymakam ve Milli Eğitim Müdüründen “Kitabını Al Gel” Projesi ile Kitabını alan geldi
Kaymakam ve Milli Eğitim Müdüründen “Kitabını Al Gel” Projesine Okuyarak Destek

Muğlanın Milas ilçesinde, ilçe milli eğitim müdürlüğünce düzenlenen “Kitabını Al Gel” Projesi  kapsamında kaymakam ve ilçe milli eğitim müdürünün de okuyarak katılımıyla kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.


Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün resmi sayfasından duyurulan etkinlikle ilgili olarak şu ifadelere yer verildi;
 
“Kitabını Al Gel" sloganıyla Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Milas Özge Okullarının ortak projesi olan kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Atapark’ta gerçekleştirilen etkinliğe İlçe Kaymakamı Sayın Fuat Gürel,Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Bilal Gümüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsa Bal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Karakoç ve Akın Coşkun, Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat,İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt YÖRÜKOĞLU, Malmüdürü Ayşe Güliz AKAT, Milas Kent Konseyi Başkanı Mehmet Günlük,Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ömer Gülter, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy,75.Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukçuoğlu, tüm kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve veliler katıldı ve getirdikleri kitapları 20 dk. boyunca okudular.Ayrıca öğrencilere Garcia'ya Mektup ve Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitapları öğrencilere dağıtıldı. Okuma alışkanlığının artırılması için, Yaradan’ımızın ilk emri olan ´Oku´ emrinin yerine getirilmesiyle beraber, "Yaradanın adıyla oku" yu kendimize hedef edinerek bu projeye başladık. Bu projede emeği olan başta Özel Milas Özge Okulları Müdürü Melda Haktanır'a ve öğretmenlerine teşekkür ederiz


.
Kaynak: https://www.kamugundemi.com/ 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim