Öğretmen Diyarı

Kar Temizlerken Bakın Ne Çıktı???

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü bünyesinde bulunan narko timler, yaptıkları istihbaratta Van'dan İstanbul'a yüklü miktarda eroin götürüleceğini belirledi. Van'dan yola çıkan M.G., yönetimindeki kar temizleme ve tuzlama aracı süsü verilmiş kamyon, Elazığ-Malatya karayolu üzerindeki Hankendi Köyü jandarma kontrol noktasından geçmemek için güzergahını değiştirerek, Elazığ'ın Keban İlçesi güzergahına yöneldi. Keban'da önlem alan polis ekipleri kamyonu durdurup dedektör narkotik köpek 'Otto' ile birlikte arama yaptı. Aramada kamyonun kasasına valizler içinde gizlenmiş 600 kilo eroin ele geçirilirken, sürücü M.G., gözaltına alındı.

\"Haber

Elazığ Emniyet Müdürlüğü'nde bugün ele geçen uyuşturucu ile yapılan açıklamaya Vali Murat Zorluoğlu da katıldı. Uyuşturucuları ele geçiren polisleri tebrik eden Vali Zorloğlu, "Sayın Başbakanımızın desteğiyle kurulan narko timlerin istihbaratı neticesinde yapmış oldukları başarılı bir operasyonla uyuşturucu tacirlerine büyük bir darbe vurdular. Emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum" dedi.


Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek ise ele geçen 600 kilo eroinin Türkiye'de 2015 yılı içinde ele geçirilen en yüksek miktar olduğunu söyledi.

 

 

Kaynak:www.kamugundemi.com


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol