Öğretmen Diyarı

Kadınlar en çok şiddetten şikayetçi!


 

1-İLK SIRADA TABİİ Kİ BANKALAR

Alışveriş ve taksit konusunda herkesin dost edindiği bankalar, aldıkları yıllık aidatlar ve hesap işletim ücretleriyle kadınların şikayet listesinde ilk sırayı aldı.

2-YORULMADAN ALIŞVERİŞ GÜZEL DE SONRASI BAZEN DERT

Mağazalardan alışveriş yapmak istemeyen kadınlar, e-ticaret sitelerine yöneliyor. Ancak bazı sitelerin doğurduğu sorunlar, avantajlarının bir adım önüne geçiyor.Siparişleri tedarikleri edilmeyen kadınlar, kusurlu ürün gönderilmesine de tepki gösteriyor.

3-KONUŞMAYI KİM SEVMEZ?

Konuşmayı kim sevmez bilinmez ama kadınların telefonda konuşmayı çok sevdiği kesin. Bir de GSM operatörleri sorunları hemen çözse... Kadınlar, en çok haksız yere ücret ödediklerini belirtirken bir de eksik bilgilendirme yaptıkları için GSM operatörlerini şikayet listelerinde ilk 3'e aldı.


4- KADINLAR SÜRPRİZLERE BAYILIR AMA...

Ah hazırlanan sürprizleri kargo şirketleri bozmasa... Sürpriz yapmaktan da yapılmasından da hoşlanan kadınlar, yaşanacak heyecanların yarıda kalmasına neden olduğunu belirttikleri kargo şirketlerini topa tuttu. Personel davranışı ise en çok şikayet alan konuların başında yer aldı.

5- İADE KABUL ETMEYEN MAĞAZALAR KADINLARI ALIŞVERİŞTEN SOĞUTTU

Mağazalarda güvendiği markalardan alışveriş yapan kadınlar, satın aldıkların ürünlerin iadesinde sorun yaşadığı için şikayetçi oldu. Kumaş ve deri problemi olan ürünler de dadi iade yapmayan markalar, kadınların 'alışverişten soğuduk' yorumlarına neden oldu.


Tüm bu saydığımız maddeler bir yana kadınlar en çok da şiddetten şikayetçi!

"KADIN İNSANDIR, BİZ İNSANOĞLUYUZ"

Geleceğimiz için, cinsel, ulusal, sınıfsal sömürüye, 

evde, işyerinde, sokakta cinsel, psikolojik ve fiziksel 'Şiddete Son' diyoruz.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarız.

www.sikayetvar.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim