Öğretmen Diyarı

İSMAİL ÖĞRETMEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Okulların 2. dönem açılış günü olan 8 Şubat 2016 pazartesi günü Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'nde, Başöğretmen Şükrü Yavuz Ortaokulu Müdürü İsmail GÜNDOĞDU’ya ulaşmak isteyenler maalesef aradıklarını bulamadılar. Zira 45 yaşındaki Beden Eğitimi Branş Öğretmeni ve Okul Müdürü İsmail Gündoğdu Cumartesi günü kalbine yenik düşmüştü.

2 çocuk babası İsmail Gündoğdu için hemen bir gün sonra Kilimli İlçesindeki Ulu Camiinde kılınan cenaze namazına yakınları, öğrenciler, eğitimciler, mesai arkadaşları, STK’lar ve ilçe halkı yoğun bir ilgi gösterdi. İsmail Öğretmen ebedi âleme göç ederken, geride çok iyi şeyler bıraktığını gösteriyordu bu kalabalık. Öyle ya, cenazeye gitme zorunlu değildi ve bu tür cenazelere sadece samimi ve gönüllü kişiler icabet edebiliyordu.

Cenaze merasiminde ön plana çıkan diğer bir husus da, İsmail GÜNDOĞDU’nun daha önce görev yaptığı okullar ile ilçede eğitim iş kolunda faaliyet gösteren Eğitim-İş, Türk Eğitim Sen ve Eğitim Bir Sen gibi STK’ların da çelenk göndermiş olmasıydı. Bu tablo İsmail Öğretmenin başarılı bir yönetici olduğu kadar, aynı zamanda çok iyi bir insanolduğunu da gösteriyordu.

Okulların açıldığı gün, değerli bir insanı kaybeden tüm sevenlerine ve kederli ailesine Kamu Express olarak sabırlar dileriz.

Allah’ın rahmeti üzerine olsun İsmail Öğretmen…

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol