Öğretmen Diyarı

İl Müdürüne Ulaşamayan Öğretmen Bakana Ulaşınca İl Müdürü Koltuğundan oldu

Sayın Bakan'ın talimatlarıyla Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik görevden alındı. İl müdürüne ulaşamayan öğretmen müdürü görevinden etti Batman ilinde görev yapan bir öğretmen eğitim öğretimle ilgili bir problemini il müdürüne bir türlü anlatamayınca son çare Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya ulaştı.

Problemi Bakan Avcı'ya aktaran öğretmeni haklı bulan Bakan, il milli eğitim müdürünü kendi cebinden direkt arayarak sorunun çözülmesi talimatını verecekken defalarca aramaya rağmen iletişim kuramadı. Bunun sonucunda Bakan olarak il müdürüne ben ulaşamıyorsam öğretmenler ve vatandaş nasıl ulaşsın diyen Nabi Avcı, Batman İl Müdürü Mehmet Çelik'in görevden alınma talimatını ilgili bürokratlarına iletti.  

Öğretmen dostu Bakan olarak defaten manşet yaptığımız Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI Bey'i ve Sayın Müsteşarını bir kez daha tebrik ediyoruz .

Sayın Bakan'ın bu tavrının tüm bürokratlara ve taşra yöneticilerine ders olmasını temenni ediyoruz. Elleri öpülesi öğretmenlerimize tüm kapıların açılması ve gereken değerin verilmesi konusunda Sayın Bakan'ın bu tavrının aynı zamanda hükümet politikası olduğununda görülmesi temennisiyle....

Tebrikler Sayın AVCI 

Kaynak: turkkamu.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol