Öğretmen Diyarı

Gökhan öğretmene, Öğretmenler Günü sürprizi

Okula ağlayarak gelen öğrencisinin yüzünü güldüren Gökhan Öğretmen’e Türk Telekom çalışanları Öğretmenler Günü için bir sürpriz yaptı.

Van Erciş Ortayayla İlköğretim Okulu’nda öğretmenlik yapan Gökhan Bulut, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf ile binlerce kişinin takdirini toplamıştı.

Fotoğrafın hikayesinde; birbirini takip eden günlerde okula ağlayarak geldiğini fark ettiği bir öğrencinin gülümsemesi için çalışan Bulut, öğrencindeki güzel gelişmeleri sosyal medyadan şu sözlerle paylaşmıştı: "Okula ağlayarak gelebilirsin çocuk. Ama ben seni ağlayarak göndermem çocuk, bunu iyi bil e mi! Öğretmen ismini almak kolaydır ama öğretmen olmak çok zordur."

Öğrencinin önce üzgün daha sonra mutlu halini çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Gökhan Öğretmen, bir öğrencinin yüzünü güldürmek için harcadığı çaba sayesinde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerden biri oldu.


EKİP ERCİŞ'E GİTTİ
Türk Telekom çalışanlarıysa Gökhan öğretmene iyi dileklerini anlattıkları bir film hazırladı. Onun nezdinde Türkiye’deki tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlama fikrini hayata geçirdiler. İstanbul’dan Ceyhun Yılmaz eşliğinde yola çıkan 30 kişilik bir ekip, Türk Telekom çalışanlarının iyi dileklerini konu alan filmi Van Erciş’e Gökhan Öğretmen’e götürdü.

2 MİLYON KİŞİ İZLEDİ
Van Erciş Ortayayla İlköğretim Okulu’nda, Gökhan Öğretmen'i dersteyken yakalayan çekim ekibi, Türk Telekom çalışanlarının iyi dileklerinden oluşan filmi izletti ve tepkilerini filme aldı. Türk Telekom çalışanları filmle Gökhan Öğretmen’i, hediyeleriyle miniklerin yüzünü güldürdü.

Türkiye’deki tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlama fikriyle dijital mecralarda yayınlanan film #TeşekkürlerÖğretmenim etiketiyle pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Yayınlandığı 2. Günde 2 milyonu aşkın izlenme oranına ulaşan film, Gökhan Öğretmen’in “İyi ki öğretmenim” sözüyle sona eriyor.

Hürriyet: Haber, Analiz, Köşe Yazısı…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim