Öğretmen Diyarı

Garanti Bankası personel alımı

Garanti bankası lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunu personel alımı yapacak. 2016 Garanti bankası personel alım ilanı...
Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Garanti bankası personel alımı gerçekleştirecek. Garanti Bankası Kariyer ( İnsan Kaynakları) iş ilanları bölümünde üniversitesi öğrencisi, yeni mezun ve deneyimli olmak üzere personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Garanti Bankası üniversite öğrencisi personel alımı kapsamında telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımı gerçekleştirilecek. Alım için lisans veya yüksekokul yani önlisans ya da açıköğretim fakültesi öğrencisi ya da mezunu olunması gerekiyor.

Garanti Bankası personel alımı kapsamında yeni mezun olan personel alımı içinde çeşitli pozisyonlar açtı. Bu pozisyonlar için de, önlisans mezunu, lisans mezunu ve açıköğretim fakültesi (aöf) mezunu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Garanti Bankası Personel alımı için yayınlanan ilanlar arasında deneyimli kategorisinde ise en az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceği belirtildi. Güvenlik görevlisi alımında silahlı güvenlik sertifikası bulunması şartı aranıyor. Garanti bankası memur alımı için tüm ilanlarda farklılık göstermekle birlikte yaş şartı aranıyor. Aşağıda bulunan linkten Garanti Bankası iş ilanları sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Garanti Bankası personel alım ilanları TIKLAYINIZ.

Kaynak: Haber Kaynağı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim