Öğretmen Diyarı

Erkeklerin Kadınlara Bir Çift Sözü Var

Erkekler kadınlara bir şeyler söylemek istiyorlar ama pek beceremiyorlar. Bizde bu duruma çare olalım dedik ve ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.İşte detaylar…

Erkekler diyor: Yaşınızı gizlemeyin

“Yaşınızı gizlemeniz hayatınızda istediğiniz yerde olmadığınız, dolayısıyla da özgüveninizin olmadığını gösterir. Bu da bizi iten en önemli şeylerdendir. Demek ki yaşlanıyorsunuz, fakat istediğiniz kadar başarılı olamıyorsunuz. Yaşınızı kabullenemeyip hala makyaj yapmak, süslenmek de aynı şey!”

Erkekler diyor: Kahkül kestirmeyin

“Kahküllerle alın çizgilerinizi mi gizliyorsunuz, cahilliğinizi mi? Size yaklaştığımızda Freud ya da evrim felsefesi konuşarak sohbete başlamayacağız, korkmayın. Sofistike ve derin görünmek için kahkül kestirmenize gerek yok. Bugüne kadar gördük ki kahküllü kadınların ya eksik birkaç tahtası var, ya da ruhsal sorunları…”

Erkekler diyor: Alt-üst takımlarla fitness salonuna gitmeyin

“Neden her yerde dikkat çekme çabasına giriyorsunuz? Buraya giydiklerinizin altındaki yağlardan kurtulmak için geldiniz, yağlarınızı süslemek için değil! Spor yapmak kirli bir şeydir, takımlar içinde komik görünüyorsunuz.”

Erkekler diyor: Yemek yapmayan kadın olmaz

Artık bunu öğrenmiş olmanız gerekiyor:Erkekler anneleri gibi onlara lezzetli yemekler yapan kadınları sever. Hazır yemekler depolama ya da ‘romantizm’ deyip de şık restoran davetleri bekleme gibi alternatifler bizim kitabımızda yazmıyor.”

 

http://kisskiza.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol