Öğretmen Diyarı

Erdoğan: Bu okul Türkiye'nin hikayesiyle bire bir aynı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sarıgazi ilçesinde inşaat halinde olan imam hatip lisesi ile ilgili açıklamalar yaptı. İnşaat halinde bulunan imam hatip lisesinin inşaatının durdurulması ile ilgili konuşan Erdoğan; ismi yeni konulmuş şimdi öğrendim diyerek mutluluğunu dile getirdi.

 Sultangazi ilçesine imam hatip lisesi yapalım diye çalışma başlattık ve temellerini attık. 28 Şubat'ta mahkemede yargılandım ve hapse girdim. Ardından devran tersine döndü ve beni Başbakan yaptınız. Ardından Cumhurbaşkanı oldum. İnşaat halinde kalan okul bu sürecin ardından daha iyi yapılarak istemeyenlere ders verilmiş oldu dedi.

 Okulun adını Recep Tayyip Erdoğan koymuşlar yeni öğrendim.

Okulu Türkiye'nin hikayesi ilan ediyorum dedi. Başarılı olarak ülkenin geleceğini siz belirleyin diyerek öğrencilere öğütlerde bulundu.  40 senelik siyasi ömrümün büyük çoğunluğunu İstanbul'da geçirdim diyen Erdoğan; tecrübelerimle ülkemi yönetmeye çalıştım çalışıyorum dedi. İnsanlara en güzel hizmeti vermek görevimizdir diyerek kıblemiz Kabe'dir açıklamasında bulundu.  Kürt kardeşlerime sesleniyorum diyen Erdoğan; oyuna gelmeyin Doğu'yu gezdim dolaştım.

Sürekli tehdit. Dindar Kürt kardeşlerime buradan seslenmek istiyorum Diyarbakır'dan aday olan biri diyor ki; benim partim Zerdüşt olsa yine aday olurdum. Böyle bir açıklama kabul edilemez. Çok çalışmamız lazım. Seçimler bu yüzden oldukça önemli diyerek partinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

 

mebmedya.com

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim