Öğretmen Diyarı

Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu

Çorum'da bir apartman dairesinin zemin katında eşinden ve çocuklarından ayrı yaşayan emekli öğretmen, evinin mutfağında şüpheli bir halde ölü bulundu.

Bir süredir Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde tedavi gören Metin Gökçen'in (62) cansız bedenine sağlık ekiplerinin dikkati sonucu ulaşıldı. Yüzde 80 oranında şizofreni hastası olduğu öğrenilen Gökçen'in, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'ne 4 gündür gitmemesinden şüphelenen sağlık ekipleri, kendisine telefonla ulaşmaya çalıştı. Yaşlı adamın telefona cevap vermemesi üzerine sağlık ekipleri bu kez, Gökçen'in Bahçelievler Mahallesi Bahabey Caddesi'ndeki adresine gitti. Kapıyı defalarca çalmalarına rağmen cevap alamayan sağlık ekipleri durumu apartman yöneticisine bildirdi.

Elektrik panosu üzerinde bulunan yedek anahtarla Gökçen'in evine giren sağlık ekipleri ve apartman yöneticisi, yaşlı adamın cansız bedeniyle karşılaştı. Gökçen'i evinin mutfağındaki koltukta yüzü kanlar içerisinde bulan sağlık ekipleri, durumu polis ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, yaşlı adamın evinde inceleme yaptı. Evin tuvaletinde de kan izlerine rastlayan olay yeri inceleme ekipleri, yaşlı adamın komşularının ve sağlık ekiplerinin ifadesine başvurdu.


Kaynak: http://www.haberler.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim