Öğretmen Diyarı

Deniz Seki kelepçeli ellerini göstererek ne söyledi..

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aranan Deniz Seki, dün yakalandı. Ünlü şarkıcı, İstanbul Adliyesi'ne getirildi, yakınlarına sarılarak ağladı.

 

 6 ay sonra gözaltına alınan Deniz Seki için kritik dakikalar. Seki, bu sabah adliyeye sevk edildi. Seki, "Ne hissettiği" sorusu üzerine kelepçeli ellerini gösterdi, "Ah ah böyle ne hissedebilirim" dedi. Adliyeye sevk edilen Deniz Seki tutuklandı.Ünlü şarkıcı Deniz Seki, İstanbul Adliyesi'ne getirildi. Gözyaşları içerisinde adliyeye giren Deniz Seki, ne hissettiğini soran gazetecilere ellerindeki kelepçeleri göstererek, "Böyle ne hissedebilirim" dedi. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Büyükçekmece'de yakalandıktan sonra geceyi emniyette geçirdi. Sabah saatlerinde hastanede sağlık kontrolünden geçirilen Seki, İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. Adliye girişinde basın mensuplarının ısrarlı soruları ile karşılaşan Seki, "Bu ülkede, benim ülkemde zerre kadar adalet varsa, ki ben olduğuna inanıyorum, benim suçsuzluğum er ya da geç anlaşılacaktır" dedi. Seki, ne hissettiğini soran gazetecilere ellerindeki kelepçeyi göstererek "Sence ne hissedebilirim. Suçsuz yere cezaevine giren bir insan ne hissedebilir. Ah ah. Böyle ne hissedebilirim" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Adliyeye giren Deniz Seki'nin nöbetçi hakim karşısına çıkması bekleniyor. 
YAKINLARINA SARILARAK AĞLADI


Ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık yarım saat bekletildiği adliye karakolundaki işlemlerinin ardından infaz savcılığına çıkarıldı. Oldukça bitkin olduğu gözlenen Seki, avukatlarına ve yakınlarına sarılarak gözyaşı döktü. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası alan şarkıcı Deniz Seki, dün akşam İstanbul Büyükçekmece'de bir villada yakalandı. Gözaltına alınan Seki, geceyi İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde geçirdi. Deniz Seki, sabah saatlerinde elleri kelepçeli halde Bezmialem Vakıf Gureba Hastanesi'ne getirildi. Seki, buradaki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. Seki, adliye karakolunda yaklaşık yarım saat bekledi. Seki, beklediği sırada avukatlarına ve bir yakınına sarılarak ağladı. Seki'ye çay ve tost ikram edildi. Çayı içip tostu yemeyen Seki, daha sonra polis ve güvenlik görevlileri eşliğinde 1. kattaki infaz savcılığına çıkartıldı. 
 

Kaynak: İHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol