Öğretmen Diyarı

Çapkın Erkeğin Belirtileri!

İşte çapkın erkeğin belirtileri…
-Çapkın erkekler genelde cool takılırlar. Hiçbir şey, hiç kimse umurunda değilmiş, onlarla katiyen işi olmazmış gibi davranırlar.

capkin-erkek

-Ama bir kızı ele geçirmek istiyorlarsa ufak ufak iletişim kurmaya başlarlar. Şayet kız onun alakasına cevap vermiyorsa fazla uğraşmazlar.

-Çapkın olan erkekler her gördüğü kızla ilgilenmezler. Çevrede gördüğünüz her kızla flört etmeye çalışan tipler genelde hiç bir kızı ele geçiremeyen erkeklerdir. Onlar zararsızdır.
.....

-Çapkın erkekeler ağzı laf yapan, kısa hikayeleri olan erkeklerdir. Yer yer bilgisiyle kadınları etkilerler.

-Çapkın erkekler kendileriyle katiyen iftihar etmezler. Ama kendilerine güvenleri her zaman tamdır. Karşısındakini özgüvenleriyle etkilerler.

-Çapkın erkekler; kadınların kalbine giden yolu çok iyi bilirler. Önce karşısındaki kadın ile ilgili fikir edinir, sonra uygulamaya geçerler. Başka bir deyişle nabza göre şerbet verirler. Karşısındaki kadını nasıl etkileyeceğini her zaman bilirler.

-Çapkın erkeklerler nasıl hareket edereceklerini ve nerde ne yapması gerektiğini oldukça iyi bilirler. Bu yüzden Onunla hayatınızın en güzel ve heyecanlı dönemlerini geçirebilirsiniz. Ancak dikkat edin! Bu güzel günler çok ama çok uzun sürmeyecektir…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol