Öğretmen Diyarı

Bu haberi okuduktan sonra iş yerinizde önünüze koyulan hiç bir şeyi yiyip içemeyebilirsiniz!
 Çoğumuz günümüzün büyük bölümünü ofislerimizde geçiriyoruz. Bazılarımız iş yerinin kafeteryasından ya da mutfağından oturduğu yerden sipariş verecek kadar şanslı. Peki biz görmeden ayağımıza kadar gelen yiyecek ve içeceklerin nasıl hazırlandığına dair bir fikrimiz var mı? Kuveytli bir patron istediği içeceklerin nasıl servis edildiğini merak etti ve şok oldu!

Kuveytli bir şirket patronu, bir süredir kendisine servis edilen içeceklerin tadından şüphelenince mutfağa bir kamera koymaya karar verdi. Talihsiz adam kamera kayıtlarını izleyince tek kelimeyle şok yaşadı. Mutfakta görevli olan kadınlardan biri, hazırlanan içeceğin içerisine kendi idrarını ekliyordu! Bilinmeyen bir sebeple patronundan nefret ettiği düşünülen kadının görüntüleri sosyal medyayı tam anlamıyla salladı.
Kamera kayıtlarında arka planda duran yeşil kıyafetli kadının, elbisesini sıyırarak bir bardağı bacaklarının arasına alıp idrarını yaptığı sonra gayet sakin bir şekilde bunu, az sonra patronuna servis edilecek içeceğin içerisine eklediği görülüyor. Olay hakkında gelen son bilgiler, konunun mahkemeye taşındığı yönünde.


Kaynak: Hürriyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim