Öğretmen Diyarı

Bir Öğretmen 15 Temmuz İçin Özel Klip Çekildi

15 Temmuz’da FETÖ’cü askerlerin gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü tüm yurtta çeşitli etkinliklerle anılırken Malatya’da da Darende ilçesinde Öğretmen Mehmet Koda tarafından ilçe halkının da eşlik ettiği ‘Milletimizin dilinden şehitler ölmez’ klibi çekildi.
Darende halkı ile birlikte hazırlanan kliple şehitler anılırken, projeyi hazırlayan Mehmet Koda “Bedir’den Alpaslan’ın askerlerine, Fatih Sultan Mehmet’in askerlerine, Çanakkale’ ye, Kurtuluş Savaşından Doğu ve Güneydoğu’da vatanın bölünmez bütünlüğü için can veren şehitlerimizden, 15 Temmuz şehitlerine kadar tüm şehitlerimiz klipte unutulmadı” dedi.
15 Temmuz darbe girişiminde başta Ömer Halisdemir olmak üzere tüm şehitlere hitaben hazırlanan klip sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Koda amaçlarının o karanlık geceyi bir kez daha hatırlatmak ve şehitlerin anılarının unutulmaması olduğunu belirterek “Daha önce de ‘Milletimizin dilinden İstiklal Marşımız ve ümmetin dilinden Hadis-i Şerifler klibi hazırlamıştık. Çekimlere katılan ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Tüm dünya bilsin ki şehitler ölmez, vatan bölünmez” diye konuştu.

İHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim