Öğretmen Diyarı

Anaokulunda 2014\'e renkli veda

İTK'nın tüm anaokulu öğrencilerinin, öğretmenlerinin ve velilerinin katılımıyla gerçekleşen "Kırmızı" temalı yeni yıl partisinde İTK'lı öğrenciler gönüllerince eğlendi.

İzmir'in 6 farklı semtindeki anaokulları, Özel Türk Marmaris Anaokulu ve Mavişehir Ananokulu yerleşkesinde bulunan Gymboree Play & Music Mavişehir Etkinlik Merkezi ile okul öncesi eğitime verdiği önemi her defasında ortaya koyan İTK Anaokulları 2015'i keyifli partiler ile karşıladı. Bahattin Tatış Kampüsünde düzenlenen partide, İTK'lı öğrenciler gönüllerince eğlendiler. 

Partide, öğrenciler ve veliler Noel Baba ve Noel Anne tarafından karşılandı ve kırmızı temasına uygun olarak süslenmiş salona geçti. Rengarenk kıyafetleri, süslü yeni yıl şapkaları, birlikte söyledikleri keyifli şarkılar ile yılbaşı heyecanını doyasıya yaşayan miniklere partide, masal kahramanlarından süper kahramanlara birçok animatör eşlik etti. Yüz boyama etkinliği başta olmak üzere birçok farklı etkinlikle keyifli vakit geçiren İTK'lı minikler, pastalarını İTK Anaokulları Direktörü Burçin Bozok, İTK'nın İzmir'deki 6 anaokulunun müdürleri ve öğretmenleri ile birlikte kesti.

hurriyet.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol