Öğretmen Diyarı

Ailesi çok şaşkın çünkü...Ailesi çok şaşkın çünkü...Bir hafta önce evinden çıktıktan sonra

Küçükpazar Umurbey Mahallesi’nde oturan Gülendam Tahtaavlu, geçen Pazartesi Sabahı evinden çıktı. Akşam eve gelmemesinden şüphelenen Mustafa ve Hülya Tahtaavlu, çevrede yaptığı aramalarda bulamadıkları kızları için polise kayıp başvurusu yaptı. Polis ekipleri, mahalledeki MOBESE kameralarında yaptıkları incelemede Gülendam’la ilgili herhangi bir ize rastlayamadı. Genç kızın savcılık kararıyla yanında bulunan ancak kapalı olan cep telefonu incelemeye alındı.

Kayıp Gülendam’ın ayakkabı tamircisi olan babası Mustafa Tahtaavlu, 1 haftadır kayıp olan kızlarının bir an önce bulunmasını isteyerek, "Pazartesi sabah erken saatte işe çıktım, ağabeyi ve annesi de evden çıktıktan sonra kızım evden çıkmış. Bir daha kendisinden haber alamadık. Bir not bile bırakmadan gitti. Şüphelendiğimiz bir şey yok, polise de bildirdik. Onlar da arıyorlar, MOBESE kameralarını incelediler. Görüştüğü biri var da evlenmek istiyorsa bir haber ederdi. Öyle bir durumda yok. Bir haftadır haber gelmiyor" dedi.

Anne Hülya Tahtaavlu ise kızının hayatından endişe ettiğini ifade ederek, ailece perişan olduklarını söyledi. Anne Tahtaavlu, "Hiçbir ses yok, nerede ne yapıyor, kaçırıldı mı? Bilmiyoruz. Bir haftadır evde gelecek bir sese bakıyoruz. Ailecek perişan olduk. Bir an önce bulunmasını istiyorum, çünkü hayatından da endişe ediyorum" dedi.

Ailesinin kayıp başvurusu üzerine soruşturma başlatan Edirne Emniyet Müdürlüğü ise genç kızın bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

milliyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol