Öğretmen Diyarı

Türk Eğitim Sen'den MEB Müdürüne şok eylem

Koceli Türk Eğitim Sen eylemleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Kelle koltukta eylemi ile Türkiye gündemini alt üst eden sendika bu defa da Kartepe Milli Eğitim Müdürlüğünün kapısına çaktığı tabela ile inanılmaz bir eyleme daha imza attı.

Kamu Sen'e bağlı Türk Eğitim Sen Kocaeli şubesi dikkat çekici eylemlere devam ediyor. Çarşamba günü yaptıkları eylemle kelle koltukta mesajı vererek Türk medyasının gündemine gelen Kocaeli Türk Eğitim Sen, bu defa da yaptığı uygulamalarla Eğitim Bir Sen'in irtibat bürosu haline gelmekle itham edilen Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kpısında yaptığı eylemle inanılmaz bir eylem daha gerçekleştirdi.

Kocaeli 1 No'lu Şube Başkanı Yaşar Şanlı ve Feyzullah Divli ile birlikte müdürlük önüne giden Türk Eğitim Sen üyeleri binanın kapısına '' Malum Sen İrtibat Bürosu'' yazarak ilçe müdürüne ve şube müdürlerine gönderme yaptı.

Sendika Feyzullah Divli facebook hesabı üzerinden eylemi şu cümlelerle duyurdu;

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürüne devlet ahlak ve faziletini hatırlattık. Kapısına astığımız tabelayla yerini ve durumunu tüm kamu oyuna ilan ettik...

 

ogretmenlersitesi.com


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol