Öğretmen Diyarı

MEB Sınav Görevlerinde Korkunç Şaibe İddiası

Türk Eğitim-Sen olarak; Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Açık Öğretim Ortaokulu ,Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi-1. Dönem sınavlarında görevlendirilen öğretmenlerle ilgili görev dağılımının eşit yapılmadığı, bazı öğretmenlere birden fazla görev verilirken bazı öğretmenlere hiç görev verilmediği şüphesinden kaynaklanan tereddütlerin ve yeni sınav görevlendirme sisteminden dolayı yaşanan mağduriyetlerin ortadan kaldırılması için görevlendirmelerin hangi usul ve esaslar çerçevesinde yapıldığını ve sınav görevi verilen tüm öğretmenlerin listesinin resmi internet sitesinden yayınlanarak konuya ilişkin bir açıklamanın yapılması hakkında Milli Eğitim Bakanlığı’na yazı yazdık.
Yazı İçinTIKLAYINIZ

 

Kaynak: ogretmenlersitesi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
MuKAN... 2 yıl önce

Hiçbir sendikaya üye olmamama rağmen 3 oturumda görev aldım.Bu işi MEB yapmalı.İlçelere bırakıldığında malesef 'bizim adamımız' kuralı devreye girmekte.Bu haberin çıkmasına sebeb olanlar da sanırım 'bizim adamımız' sınıfında olanlardır.

Avatar
Hadi ya 2 yıl önce

Valla egitimbirsen liyim. Hic gorev çıkmadı bu hafta. Iki turk egt sen li arkadasa 3 er oturum cikti. Helal olsun arkadaşlarıma. Karıştırma tes ortalığı yine