Öğretmen Diyarı

Koncuk: Yiğitler Birbiri Ardına Toprağa Düşerken Milletin Canı Bir Kez Daha Yanıyor

ANKARA(ANKA) - Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Muş Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın şehit edilmesine ilişkin açıklama yaptı. Koncuk, “20'li, 30'lu yaşlarında yiğitler birbiri ardına toprağa düşerken bu milletin ciğeri bir kez daha yanıyor” dedi.


Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yaptığı açıklamada, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerin düzenlediği saldırıda Binbaşı Arslan Kulaksız’ın şehit edilmesiyle milletin ciğerinin bir kez daha yandığını belireterek, "20'li, 30'lu yaşlarında yiğitler birbiri ardına toprağa düşerken bu milletin ciğeri bir kez daha yanıyor. Terör örgütünün siyasi uzantıları televizyonlarda şov yapıp bu milleti tükürükle boğarız diyerek hakaretler ederken, kurulan kan sofrası ve o sofranın ortakları bu milletin geleceğini karartmayı göze almışken, yetkililerin hala beklenen adımları atmaması milletçe yüreğimizi kanatmaktadır. Bu milleti tükürükle boğmayı planlayan gafiller, Türk halkının atacağı Osmanlı tokadını anlaşılan hiç hesap edememektedir” ifadelerine yer verdi.


-“ANALAR AĞLAMASIN DİYE BAŞLATILAN BU SÜREÇ SONA ERMELİ"-


Tavizlerin tavizleri doğurduğunu, “çözüm süreci dedikleri ihanet sürecinin yüreksizleri daha da cesaretlendirdiğini” söyleyen İsmail Koncuk, “Artık yapılması gereken apaçık ortadadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ‘eşkıyanın’ tepesine binmeli ve gereken dersi vermelidir. Analar ağlamasın diye başlatılan bu süreç sonlanmalı ve bu yutturmacadan vazgeçilerek sert tedbirlerle terör örgütünün kökü kazınmalıdır. Her bir şehidimizin kanı terör örgütüne misliyle ödettirilmeli ve Türk milletinin yangın yerine dönen yüreğine su serpilmelidir. Şehit Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'a yüce Allah'tan rahmet, aileleri ve yakınları olmak üzere tüm Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyorum." (ANKA)


 (HTC/ÖZK)

Kaynak: (ANKA)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim