İSMAİL KONCUK'TAN MEB'İN ROTASYON KISA MESAJINA TEPKİ

MEB aynı eğitim kurumunda 15 yıl ve üzeri çalışan öğretmenlere mesaj gönderek gerekli iş ve işlemler için okul idaresine başvurmalarını istedi. İşte MEB'den gönderilen o mesaj 

''Sayın ......................, aynı eğitim kurumundaki çalışma süreniz 15 yıl üzeri olduğundan dolayı gerekli iş ve işlemler için okul idaresine başvurmanız gerekmektedir.''

 
 
 
 
 
  İSMAİL KONCUK [email protected]  
 
Rotasyon kapsamındaki tüm öğretmenlere tavsiyem,mantıksız ve işgüzarca Yazılmış mesaja itibar etmeden, yayınlanacak kılavuzu beklemeleridir.
 
 İSMAİL KONCUK [email protected]
 
 Kimintalimatıyla mesaj attığı bilinmeyen Bilgi İşlem daire başkanı yapılmış olan Tırnakçı'nın elektronik ortamda başvurudan haberi yokmudur?
 
 
İSMAİL KONCUK [email protected]  
 
Daire Başkanlığı sıfatını hak etmediği çok aşikâr olan Bilal Tırnakçı, tatildeki öğretmenleri okuluna çağırarak ne yapmak istemektedir?
 
 
İSMAİL KONCUK [email protected]   Daire Başkanı Bilal Tırnakçı kılavuz yayınlanmadan bir işlemin yapılıp yapılmayacağını düşünemeyecek kadar bilgisiz midir?
 
 
İSMAİL KONCUK [email protected]
 
 Daire Başkanı Bilal Tırnakçı rotasyonla ilgili henüz bir kılavuz yayınlanmadan bu mesajı atarak hangi akla hizmet etmektedir?
 
 
İSMAİL KONCUK [email protected]  
 
MEB Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı tarafından 15 yılını dolduran tüm öğretmenlere mesaj gönderilerek okullarına başvurması istendi
 

 

 
Loading...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim