Öğretmen Diyarı

ADAY ÖĞRETMEN VE YÖK GÖREVDE YÜKSELME KİTABI BASTIRILDI

Türk Eğitim Sen MEB Aday Öğretmenlik Sınavı ve Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına hazırlanmada yardımcı olacak bir kaynak hazırladı.

Türk Eğitim Sen Genel Merkezince , Milli Eğitim Bakanlığı Aday Öğretmenlik Sınavı ve Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına daha iyi hazırlanmaları ve daha başarılı olmalarını sağlamak amacıyla PEGEM yayınlarına “1-Milli Eğitim Bakanlığı Aday Öğretmenlik Sınavına Hazırlık El Kitabı,

2-Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık El Kitabı ” hazırlatılmıştır.

Kitaplar Genel Merkezimizce şubelerimizin talepleri doğrultusunda şubelerimize dağıtılacak olup, şubelerimizce sadece üyelerimize verilecektir. Sendikamızın üyesi olmayanlara hiçbir şekilde verilmeyecek olan kitabın üyelerimize faydalı olmasını diliyoruz.

Kitapların baskısından sonra içerikte meydana gelecek değişikliklerin yayıncı kuruluş tarafından elektronik ortamda üyelerimizle paylaşılacaktır. 


TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol