Öğretmen Diyarı

Şehidin Facebook paylaşımı yürek burktu!
 Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce daha önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 5 askerden Piyade Sözleşmeli Er Yunus Yılmaz'ın Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi'ndeki baba evine ateş düştü.
Şemdinli İlçesi'nin Beyyurdu- Aktütün karayolunda yol kontrolü yapan askerleri taşıyan aracın geçişi sırasında teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Sözleşmeli Piyade Er Yunus Yılmaz, 4 silah arkadaşıyla şehit oldu. Yunus Yılmaz'ın şehit olduğu haberi Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi Adnan Menderes Mahallesi Arafat Sokak'ta oturan babası Selami ve annesi Azime Yılmaz'a verildi. Yunus Yılmaz'ın şehit olduğu haberinin duyulmasının ardından yakınları ve komşuları eve akın ederken, binanın önüne Türk bayrağı asıldı.

2 YIL BİR FABRİKADA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞMIŞ

Yunus Yılmaz'ın tezkere aldıktan sonra 2 yıl bir fabrikada işçi olarak çalıştığı, geçen 29 Nisan'da da sözleşmeli er olarak göreve başladığı öğrenildi. Yılmaz Ailesi'nin 3 çocuğundan biri olan Yunus Yılmaz'ın ikizinin bulunduğu ve bekar olduğu belirtildi. Aslen Giresun'un Tirebolu İlçesi Düzköy nüfusuna kayıtlı olan Yunus Yılmaz'ın ailesinin yıllardın Bursa'da yaşadığı için cenazesinin de burada toprağa verileceği bildirildi.

Yunus Yılmaz'ın Nisan'da Facebook'ta yaptığı paylaşım ise yürekleri parçaladı.
Memurlar.Net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim