Öğretmen Diyarı

Günlük burç yorumunuz

   KOÇ burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

İstekleriniz, beklentileriniz duygusal konularda ve iş alanlarınızda yoğun ve derin olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla parasal meseleleri tartışmaktan kaçınmalısınız.

   BOĞA burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

 

Güne kendinize olan düşkünlüğünüz yüksek olarak başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yapılacak konuşmalarda fedakâr yaklaşımlarınızı aza indirgeyin yoksa tüm işler üzerinize kalabilir.

   İKİZLER burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

Kafanızda yarattıklarınız güçlü bir etkiye sahip olacak, o yüzden olumsuzluklar yerine daha olumlu noktalara odaklanmanız iyi olabilir. Etrafınızdaki insanlara yardım etmek ön planda olacak.

 

 

 YENGEÇ burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde gözler sizin üzerinizde olabilir. Bugün önemli işleriniz varsa yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun ve hemen kendinizi öne sürmeyin.

   ASLAN burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

Bu birkaç gün iş ve kariyer alanlarınıza yoğunlaşacaksınız. İş alanlarınız için gereken para desteğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Hayal gücünüz size birçok konuda yol gösterebilir.

 

 

 BAŞAK burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

Bugün değişik insanlarla bir araya gelmek, tanışmak üzerinizde derin ve etkili deneyimler yaratabilir. Bir seyahatteyseniz, hayatı derinlemesine keşfetmekten mutluluk duyabilirsiniz.

 

 TERAZİ burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

Bugün duygularınız ve hisleriniz konusunda ketum olabilir ya da tam anlamıyla kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İş alanlarınızda güzel gelişmeler parasal olarak sizi mutlu kılabilir.

   AKREP burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

 

Sevdiğiniz insanı sahiplenmek ve ona karşı derin duygular hissetmek ön planda olacak. Aşkı düşüncelerinizde yaşamak bugün önemli olacak ama yanlış ifadelere dikkat etmelisiniz.

   YAY burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

 

Bugüne iş, hizmet alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız. Yeme, içme konularında abartmaya meyilli olabilirsiniz. Ailenizle yapacağınız planlarda bazı aksilikler oluşabilir. Dikkatli olun.

   OĞLAK burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

 

Aşk hayatınızda sevginizi kuvvetli bir şekilde göstermek ve hissettirmek isteyebilirsiniz, sadece sahiplenici olmamaya özen gösterin. İş koşturmalarınız bu dönem sizi bayağı bir hırpalıyor olabilir.

   KOVA burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

 

Ailenize olan düşkünlüğünüz bu birkaç gün artacak. Evinizi güzelleştirmek için güçlü duygularla harekete geçebilirsiniz. Para konularında, zorlanabilirsiniz nedenlerini ihmal etmemelisiniz.

 

   BALIK burcu 05 Şubat 2014 yorumu

 

 

Yakın çevre iletişiminizde tutkulu ve derin yanlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Aile içi konuşmalarınızda dikkatli olmalısınız. Bugün yakın çevrenizle yapacaklarınızı gözden geçirin.

habertürk

Anahtar Kelimeler:
Günlük Burç Yorumu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol