Öğretmen Diyarı

Facebook filmim uygulamasını herkes virüs sandı

PEKİ FACEBOOK FİLMİNİZE ULAŞAMIYORSANIZ NE YAPACAKSINIZ

 

 

 

Öncelikle son günlerde trend olan ve bir çok kişinin paylaştığı benim filmim uygulamasını henüz bir çok kullanıcı nasıl yapacağını kendi filmini nasıl izleyeceğini bilmemekle birlikte nasıl paylaşacağını da bilmiyor. Hemen anlatalım; öncelikle Facebook'a üle girişi yapıyoruz. Üye giriş yaptıktan sonra https://www.facebook.com/lookback/ adresine giriş yapıyoruz. Normal şartlarda burada ilk etapta bir video gelmesi lazım. Yani sizin kullanıcı bilgilerinize ilişkin sizin filminizi antalan videonun gelmesi lazım.

 

 

 

Bu video geliyorsa hemen üstünde bulunan filmimi paylaş butonuna tıklayarak bu videoyu herkesle paylaşabilirsiniz. Lakin bu video değil de 

 

 

 


Teşekkürler, X
10 yıl önce insanlar birbirleriyle yeni bir şekilde bağlantı kurmak için Facebook'u kullanmaya başladı. Bunun bir parçası olduğun için teşekkürler.

 

 

 


Şeklinde bir ifade çıkıyorsa bunun tek sebebi yönettiğiniz bir sayfanız veya yöneticisi olduğunuz bir sayfanın an itibari ile aktif olmasından kaynaklıdır. Kendi sayfanızı açtıktan sonra yukardaki linki ziyaret ettiğiniz takdirde kendi filminizi izleyebilir veya paylaşabilirsiniz. 

 

 

 


Yunus Emre Arvas / tg.com.tr

 

 

 


HERKES VİRÜS SANDI

 

 

 


Şikayetvar.com'un haberine göre: Bu yıl 10. yıl dönümünü kutlayan Facebook kullanıcıların geçmişte yaptıkları paylaşımlar, en çok beğenilen fotoğrafları ve yorumlarını gösteren bir slayt hazırlayarak kullanıcılarına sürpriz yaptı. Ancak Facebook'ta bulaşan virüslerden ağzı yanan kullanıcılar “Bu benim Facebook filmim.

 

 

 

Kendininkini şu adreste bulabilirsin: ” yazılı paylaşımları virüs olabilir düşüncesiyle tıklamaya korktuklarını belirterek, “Virüs mü, yoksa gerçekten sürpriz mi anlamadık, Facebook'a bulaşan virüsle kötü bir sürprize mahrum kalmayalım” diyerek linklere tıklamaya tereddüt ettiklerini aktardılar.

 

 

 

Facebook'un sürprizine virüs düşüncesiyle inanmayan kullanıcıların şikayetleri şöyle: “Ana sayfada 'Facebook filmim' linklerini gördüğümde virüs bulaştığını düşünerek arkadaşlarım adına üzüldüm sonra da tanıdıklarımı 'tıklamayın virüs bulaşıyor' diye uyardım. Meğer virüs değilmiş, alışık değiliz böyle sürprizlere, altından zarar verecek bir şey çıkabilir diye korktuk. ”
“Arkadaşım bir link paylaşmış, sonra bana da '10.yıla özel doğum günü sürprizi , Facebook benim için hazırlamış' dese de inanmadım, kendisi bilgisayarına bir virüs bulaştırdı beni de alet etmek istiyor sandım. Haberlerde görünce inandım.

 

 

 

Ağzımız yandı bir kere...”

 

 

 

Kaynak  / Alıntı :TÜRKİYE GAZETESİ /  kamumanset.com


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim