Öğretmen Diyarı

9 Ocak 2014 Perşembe Günü Burç yorumları

9 Ocak 2014 KOÇ Burcu Yorumu:

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizin önem kazanacağı; var olan sıkıntıların son bulacağı bir dönemdesiniz. Bu hafta, emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı, kişisel egolarınızın dışında tutuyorsunuz.

9 Ocak 2014 BOĞA Burcu Yorumu:
İşle ilgili konularda daha ciddi olmalı ve her zamankinden daha disiplinli çalışmalısınız. Maddesel beklentilerinizin uzak yollardan gelebilecek fırsatlarla genişleyebileceğini düşünebilirsiniz. Hastalık konusunda kuruntulu davranmaktan vazgeçin.

9 Ocak 2014 İKİZLER Burcu Yorumu:

Artık duygusallık bitti.Bazı şeylerden vazgeçmenin zamanı.Unutmaya çalışın. Unutmazsanız, başkaları sizi unutacak. Bugün, kendinize her konuda güvenebilirsiniz. Özel hayatınıza karışacak olan akrabalar işleri karıştıracak gibi. Yaşamınızla ilgili yapmayı istediğiniz değişimlere hazırsınız.


9 Ocak 2014 YENGEÇ Burcu Yorumu:

Enerjiniz kuvvetli ama siz bu enerjiyi dengeleme konusunda zorlanacaksınız. Çevrenizde bir takım yenilikler ve değişimler olacak ama sizin bu yenilikler için daha çok enerji harcamanız gerekebilir. Bugün, kişisel ihtiyaçlarınızı düşünerek, yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.


9 Ocak 2014 ASLAN Burcu Yorumu:

Huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. İnandığınız konularda savaş vermekten hoşlanıyor  olmalısınız ki, bu kadar direniyorsunuz.Sorunlardan uzak kalmak için,sorumluluk duygunuzu kullanmalısınız.Etrafınızda aşırı hareketler yapanlar olabilir.

9 Ocak 2014 BAŞAK Burcu Yorumu:

Bugün düzenli Başakların tamir günü. Kendi işinizi yine kendiniz yapacaksınız. Eşyalarınızın yerini değiştirebilir ya da  küçük tamiratlar yapabilirsiniz. Yapacağınız her türlü girişimciliğinizi kendi çapınız dahilinde, başarmak istiyorsunuz.Başkalarından yardım istemek size göre değil…

9 Ocak 2014 TERAZİ Burcu Yorumu:

Geleneklerinize düşkünsünüz ! Aslında hiç öyle değil gibi görünüyor ama böyle. Gerçek bu. Geleneksel yapınızın bozulması, bir takım sorunları da beraberinde getiriyor. Planladığınız işler için iyi bir bütçeye ihtiyacınız olacak.Ve planlarınız için de paraya. İşler iyi gidecek gibi. Hadi hayırlısı..

9 Ocak 2014 AKREP Burcu Yorumu:

Harcamalar fazla mı ? Ama aynı zamanda kapanan borçlarınız da var.Şükür ki, çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Şanslısınız. Hesapta olmayan konuların art arda gelmesi sizi yoracak gibi. Sağlığınıza dikkat aman çok kaptırmayın kendinizi.Doktora görünmeden 

9 Ocak 2014 YAY Burcu Yorumu:
Özgür yay biraz gezecek bugün. Size bir seyahat müjdesi vereceğiz.Ama gezi sırasında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Bu gezintilerde yaşanacak problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize her konuda güveniyor ve işlerinizi bu yüzden daha rahat yapıyorsunuz.


9 Ocak 2014 OĞLAK Burcu Yorumu:

Bu kadar dolaşmak sizi yormasın ! Hedefinize kilitlendiğiniz zaman, gece gündüz orada takılı kalıyorsunuz.Böbreklerinizde sancı var. Ama doktora gitmemek için direniyorsunuz.Hijyene olan bağlılığınız sizi zor durumlarda bırakıyor. Hayatınız böylece zorlaşıyor ama bu elinizde olan bir şey değil…

9 Ocak 2014 KOVA Burcu Yorumu:
Sıkıntılarınız bitecek diye düşünürken, Yeni sıkıntılara yelken mi açıyorsunuz ?Dostlarınızla olan  ilişkilerinizin önem kazanacağı; var olan sıkıntıların son bulacağı bir dönemdesiniz. Ve unutmayın ki, işinizin yoğunluğu sizi strese sokuyor.

9 Ocak 2014 BALIK Burcu Yorumu:
Bugün olumlu sonuçlar sizi bekliyor olacak.Kendinizi sınıyorsunuz, sına ma adına başlattığınız olumlu çabalarınız sonuç verecek.Canınız sıkılsa da hayat karşısında oldukça dirençlisiniz.Hastalıktan kurtulmak için çok çaba harcayacaksınız. Gripal enfeksiyon deyip geçmeyin.Dikkate alın olur mu ?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol