Öğretmen Diyarı

YDS eğitimleri için Genel İngilizce ve YDS seviyenizi belirleyin !

Yabancı Dil Seviye Belirleme (YDS) sınavına hazırlık aşamasında verilen eğitimlerde görülen eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir YDS HAZIRLIK programı hazırladık. 


İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, doğrudan YDS soru analizi ile YDS sınavlarına hazırlanabilecek ve başarılı olma şansınızı yükselteceksiniz.


Doğrudan YDS sorularının analizi ile soru içerisinde geçen kelime ve önemli gramer konularını soruları çözerken öğreneceksiniz.


Bu şekilde kısa sürede güçlü bir akademik kelime birikimine sahip olacak, gerekli tüm gramer konularını görecek, okuma ve soru çözme kabiliyetinizi artırabileceksiniz.


Artık sürekli aynı konuların anlatıldığı, gramer konularının tekrar edildiği sıkıcı öğrenme metotlarına son veriyoruz.


IN CONTEXT ve LEARNING to LEARN metotları ile zevkli, akıcı ve etkinliği yüksek bir öğrenme ortamı bulacaksınız.


Bol soru çözerek soru içerisinde YDS sorularının mantığını kavrayacaksınız.


In context ve learning to learn metotları bir şekilde sizlere yüzmeyi yüzerek öğreten metotlardır. Dışarıdan yüzme teknikleri alarak veya yüzme kitaplarını ezberleyerek yüzmeyi öğrenemezsiniz.


Eğitim detayları aşağıdaki gibidir;


Eğitim grupları minimum 5 ve maksimum 8 öğrenciden oluşur.


Toplam eğitim süresi 84 saattir.


Bu eğitime katılabilmek için İngilizce seviyenizin Elementary üzerinde (PRE-INTERMEDIATE tamamlanmış) olması gerekir. Başlangıç seviyesinde İngilizce bilgisine sahipseniz 100 saatlik bir ön hazırlık programına katılmanız tavsiye edilir.


Gerçek seviyenize göre planlama yapılır ve hedef puan belirlenir.


Eğitimler sizlerin sıkılmayacağınız şekilde haftada 6 saat (2 gün x 3 saat) olarak 14 haftada verilir.


Eğitim programının başlama tarihleri:


15 ARALIK (Nisan YDS sınavı için)


15 MAYIS (Eylül YDS sınavı için)


Kayıt olmak için aşağıda bulunan ön-başvuru formunu doldurarak ön kaydınızı yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için size döneceğiz.


** Eğer Ankara dışında yaşıyorsanız ya da Ankara'da yaşamanıza rağmen kurslara gidip gelecek zamanınız yok ise, bu eğitim programını yeni nesil Online Eğitim formatında da alabilirsiniz. Online Eğitimler "Virtual Classrooms" olarak adlandırılan CANLI ONLINE DERSLER şeklinde yapılmaktadır. Böylece nerede olursanız olun, eğitiminize ara vermek zorunda kalmayacaksınız ** Online Eğitim almak için ön kayıt formunda ilgili soruyu yanıtlayınız. 


YDS eğitimleri için Genel İngilizce ve YDS seviyenizi belirleyin !


Sizler için hazırlanan genel İngilizce seviye belirleme sınavlarını yaparak İngilizce Gramer + Vocabulary seviyenizi görebilirsiniz.


Ayrıca, daha önce YDS sınavı puanınız yok ise lütfen aşağıdaki linkden YDS seviye belirleme sınavını yapınız.

TEST YOUR SELF\"\"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol