Öğretmen Diyarı

Sınava sonraki yıllarda gireceklere 13 Mart’ta YGS provası!
 Okul müfredatının ötesinde Akıllı Eğitim Modeli ile öğrencilerine eğitim imkanı sunan, öğrencilerini sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için uzman eğitmen kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren Kültür Temel Liseleri, 12. sınıf öğrencilerinin katılacağı YGS sınavının olduğu gün İstanbul, Ankara ve Tekirdağ’da yer alan şubelerinde 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik YGS provası niteliğinde bir deneme sınavı gerçekleştiriyor olacak.

İlgili illerde okuyan 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin koşulsuz katılımına açık olan deneme sınavı, sınıfların müfredat konularına göre ve YGS ders konularına göre belirlenecek test tekniğiyle yapılacak.

Katılım koşulu olmayan, tüm öğrencilere açık olan sınava giren öğrencilere, 250mb internet paketi hediye edilecek. 13 Mart saat 10:00’da başlayacak deneme sınavı için öğrencilerin tek yapmaları gereken, aynı gün sabah 09:30’da kimlikleri ile birlikte ilgili Kültür Temel Liseleri şubelerinde olmak.

Bugün sınava siz girseydiniz kaç puan alırdınız?

13 Mart Pazar günü saat 10:00’da, YGS ile aynı gün ve saatte gerçekleşecek sınav ile öğrencilerin hem sınav sürecini tecrübe etmeleri hem de bu yıl sınava girselerdi nasıl bir başarı yakalayacaklarına dair kendi seviyelerini değerlendirebilmeleri hedefleniyor.

Sınavla ilgili detaylı bilgi ve sınav merkezleriyle ilgili adres bilgilerine www.kulturegitim.com.tr internet sitesinden ulaşılabilir.

Kaynak: Sözcü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim