Öğretmen Diyarı

Sınava Gelene Uçak Bileti Ücretsiz

Birlik Haber Sen'in sitesinde yaptığı Açıklamaya göre Ptt Başdağıtıcılık görevde yükselme sınavına katılacak olanlar, 600 Km ve uzaktan geliyorsa uçak imkanı sağlanacak. İşte Sendikanın Açıklaması

"Her zaman Basın Yayın ve İletişim Hizmet kolunda görev yapan kamu görevlilerinin kazanımına yönelik çalışmalar yürüten Birlik Haber-Sen, 7 Şubat’ta yapılacak olan Başdağıtıcılık ve görevde yükselme sınavına katılacaklar için önemli bir girişimde bulundu.

Birlik Haber-Sen’in girişimleri sonucu 7 Subat 2015'de Konya Selçuk Üniversitesinde yapılacak olan Başdağıtıcılık ve görevde yükselme sınavına 600 Km ve üzeri uzaklıktan katılacak olanlar için, uçakla seyahat imkânının sağlanmasını PTT Genel Müdürlüğü’nden talep ettik. Bu talebimizi değerlendiren PTT Genel Müdürlüğü, talebimizi makul bularak kabul etti.

Birlik Haber-Sen Genel Merkezi olarak her zaman hizmet kolumuzda çalışanlardan yana olduk ve kamu çalışanlarının daha iyi şartlarda teknolojinin son imkânlarından yararlanmasını sağladık.

Büyük Birlik Haber-Sen ailesi olarak Başdağıtıcılık sınavına katılacaklara başarılar diler, haklarında hayırlısı olmasını yüce mevladan niyaz ederiz."

 

sgkrehberi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol