Öğretmen Diyarı

Sınav Görevi Tercih Sistemi\'nde Değişiklik

OKUL/KURUM YÖNETİCİSİ TARAFINDAN YAPILACAK İŞLEMLER

 

9 Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm okul/kurumlarınız; Müdürlüğümüz Bilişim Sistemleri (http://ankara.meb.gov.tr/net) Norm-Şifre Modülüne şifreleri ile giriş yaparak kurumlarındaki tüm idareci ve öğretmenlere “Personel Şifresi Belirle” ekranından Bilişim Sistemleri şifresi vereceklerdir. Listede öğretmenini göremeyen idareci bu durumu ilçe milli eğitim müdürlüğüne bildirecektir.

 

 

ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN YAPILACAK SINAV GÖREVİ TALEP İŞLEMLERİ

 

Bilişim şifresini okul idaresinden teslim alan öğretmenlerimiz; Bilişim Sistemleri (http://ankara.meb.gov.tr/net) sayfamızdan giriş yapacaklardır.

 

Bu sayfada, Sınav İşlemleri Modülü altında bulunan “Sınav Görevi Tercihlerim” ekranından; öncelikle Görev Talep Edilen Sınavlar seçilecek, daha sonra Görev Tipi Tercihi seçilecektir.

 

Birden fazla sınav ve görev tipi seçilebilir. Sistem 23 Mayıs 2014 Mesai bitimine kadar açık kalacaktır. Bu saate kadar istediğiniz ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Sistem kapandıktan sonra sınav ve görev tipi eklemesi ve çıkartılması kesinlikle yapılmayacaktır.

 

 

Bu başvuru işlemleri; 9 MERKEZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ KAPSAMAKTADIR. (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan, Pursaklar, Yenimahalle)

 \"Memur-Haber\"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim