Öğretmen Diyarı

ÖABT Bitti, LYS Sonuçları Açıklandı ! Sıra KPSS Tercih Sonuçlarında

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2017 Lisans Yerleştirme Sınavı gerçekleştirildi ve sonuçları açıklandı. Sınav sonuçları için TIKLAYINIZ. Bunun yanı sıra ÖABT sınavı uygulandı ancak KPSS tercih sonuçları henüz açıklanmadı.

Sonuçların açıklanması gerektiğini ve ÖSYM'nin sonuçların açıklamasında geç kaldığını kamupersoneli.net olarak yaptığımız haberlerde gündeme getirmiştik. ÖSYM, KPSS tercih sonuçlarını açıklamayarak milyonlarca adayı bilgisayar başına bağladı.

KPSS TERCİH SONUÇLARI HALA AÇIKLANMADI

ÖSYM tarafından ÖABT gerçekleştirildi ve LYS sonuçları açıklandı ancak KPSS yerleştirme sonuçları açıklanmadı. KPSS tercihlerine ilişkin;


 
KPSS 2017/1 merkezi atama ile adaylar Devlet Personel Başkanlığı tarafından belirtilen 2 bin 780 kadro için tercihlerini yaptılar. KPSS 2017/6 ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1300 personel alımı için tercihte bulundular. Son olarak adaylar KPSS 2017/7 ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2058 personel alımı için tercihte bulundular. Söz konusu işlemler için adaylar tercih ücreti yatırarak ÖSYM'nin aday işlemleri sisteminden tercih işlemlerini yaptılar. 

.:: KPSS Sonuçları Açıklandığı An Bildirim Almak İstiyorsanız "http://bit.ly/2tPu9tj" linke tıklayınız ::.

Kamupersoneli.net - ÖZEL HABER

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim