Öğretmen Diyarı

ATA AÖF Final Sınavı Sonuçlarını Açıklamak İçin Neyi Bekliyor?
Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi final sınavları 28 Ocak 2017 ile 29 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirildi. Söz konusu sınavların ardından iki hafta geçti. Ancak Erzurum Atatürk Üniversitesi sınav sonuçlarını henüz açıklamadı. Binlerce ATA AÖF öğrencisi final sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

ATA AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinden sonra en çok öğrenciye sahip olan Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi final sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Ancak ATA AÖF öğrencileri Bahar dönemine hazırlanıyorlar. Bahar dönemi kayıtlarının yapılması için AÖF öğrencileri 28 - 29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılan final sınavı sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar. Konu ile ilgili olarak Erzurum Atatürk Üniversitesi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca ATA AÖF sınavlarına baktığımızda genel olarak sınav sonuçları sınavın yapıldığı tarihten 20 gün içerisinde açıklanıyor.


 
Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri sınav sonuçlarının biran önce açıklanmasını istiyorlar. Öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair Atatürk Üniversitesi Rektörlüğünden bir açıklama beklemektedirler. 


BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi güz döneminin sona ermesinin ardından bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri yapılacak. Öğrenciler bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerini 20 Şubat 2017 ile 26 Şubat 2017 tarihleri arasında yapacaklardır. Mazeretli ders kayıt işlemleri ve onayı ise 27 - 28 Şubat 2017 tarihlerinde yapılacak. 

ATA AÖF ara sınavları 29 - 30 Nisan 2017 tarihinde, yarıyıl sonu sınavları 3 - 4 Haziran 2017 tarihinde, bütünleme sınavları ise 8 - 9 Temmuz 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

GELİŞMELERDEN ANLIK HABERDAR OLUN

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi final sınavı sonuçları açıklandığında anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız KAMU PERSONELİ Android veya İOS mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Uygulama cihazınıza mevcut ise daha kaliteli ve hızlı hizmet almak için lütfen güncelleme yapınız. 

Kamupersoneli.net | ANKARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol