Öğretmen Diyarı

An İtibariyle Memur Alımı Yapan (KPSS Lisans, Ön Lisans, Lise) Kamu Kurumları ve Kuruluşları
15 Temmuz 2016 kanlı darbe girişiminin halkın ve devletin iradesiyle başarıyla bastırılmasından sonra, Amerika Birleşik Devletleri'nden iadesi için girişimlere başlanılan terörist başı internet ortamından ülkeyi tehdit etmeyi sürdürüyor. İnternette dün yayımlanan videosunda deprem iması yapan FETÖ :" Her zaman marmara böyle kırılmaya meyilli faylar üzerinde duruyor. O Faylar üzerinde sizin atom bombası patlatmanızla değil de zulümlerinizle kırılabilir" dedi. 


Fetullah Gülen'in bu konuşması akıllara Ankara Büyükşehir Belediyesi Melih Gökçek'in şu konuşmasını getirdi ; 

 İşte Ankara Büyükşehir Belediyesi Melih Gökçek'in İddiası

“Ben olacağına inanmıyorum da ama bunu zorlayan görüntüler bunlar. FETÖ’cüler arasında yapılan propagandaya göre söylenmek istenen şu; daha önce Gölcük’te deprem oldu. Bunun nedeni internete girerseniz buradaki bir fay hattının özellikle İsrail ve Amerika tarafından bir deneyle patlatılması olarak ifade ediliyor.

Nedir bu? Hatırlıyor musunuz? Marmara depreminde bir ateş topunun yukarı yükseldiği herkes tarafından söylendi. Bununla ilgili bant da var. Fayların içerisinde biriken gazlar ve benzerleri bir anda düşük frekanslı elektromanyetik ışınla patlatılıyor ve deprem meydana geliyor. Amerikalılar bunu Alaska’daki araştırma üstlerinde geliştiriyorlar.

Amerika, Kuzey Anadolu fay hattından elde edeceği bulguları California fay hattında görmek istiyor. Ama çok gizli risk taşıdığı için İsraillilere veriliyor iş. Gölcük’te de bir rütbe töreni var o dönemde. Bu törene ilk defa İsrailliler geliyor. Burada bir deneme yapmaya geliyorlar. Ama makineleri patlıyor ve deprem meydana geliyor. Bunu tartışıyorlar. Bu tip 4 patlama olmuş dünyada.

Bir alev topu yükselmiş yukarıya doğru. Bu alev topu ancak bir patlama olursa söz konusu olabiliyormuş. Normal gerçekleşen hiçbir depremde bu patlama olmuyor. Ama 4 yerde bu oluyor. Ruslar da bu denemeleri yapıyor. Bu suretle tetikleme yaparak belli depremleri meydana getirdikleri iddia ediliyor.”

Kaynak: Kamupersoneli.net | Ankara

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim