Öğretmen Diyarı

2016 EKPSS Kura ile Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı resmi internet sayfasından "2016 EKPSS/KURA İle Engelli  Memur Yerleştirme: EKPSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması" başlığı altında  bir duyuru yayımlandı. Haftalardır Engelli Kamu Personeli adayları tarafından merakla beklenen yerleştirme sonuçları az önce açıklandı. ÖSYM'den yapılan duyuru şu şekilde:


"DUYURU
(24 Ağustos 2016)

2016 EKPSS/KURA İle Engelli Memur Yerleştirme:  
EKPSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

2016 EKPSS/KURA İle Engelli Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, engelli memur yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

   
2016 yılında yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçlarına göre yapılan yerleştirme işlemi sonuçları, bugün saat 12.15’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Engelli adaylarımıza saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI"
EKPSS Yerleştirme Sonuçları İçin Tıklayın.

Kaynak:Kamupersoneli.net
Anahtar Kelimeler:
2016 EkpssMemur

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim