Öğretmen Diyarı

12 Temmuz Ehliyet Sınav Sonuçları MEB Açıklanıyor Tıkla Öğren

Milli Eğitim Bakanlığı ehliyet sınav takvimine baktığımızda 12 Temmuz 2014 Cumartesi günü yapılan ehliyet sınavı sonuçları 21 Temmuz Pazartesi günü yani bugün açıklandı. MEB, ehliyet sınav sonuçlarını bugün en geç saat 17:00'ye kadar açıklamış olacaktır ancak her an açıklanabilir. Bugüne kadar MEB, belirttiği takvimi geciktrdiği görülmüş ancak daha erken açıkladığı görülmemiştir. Bu sebeple sürücü adayları ehliyet sınavından geçip geçmediğini sitemizde de yer alan ehliyet sınav soruları cevapları ile kendi yanıtlarını karşılaştırıp sınavı geçip geçmediğini öngörebilir. Öte yandan ehliyet sınav sonuçlarının erken açıklanmasının başka bir yararı yoktur, zira direksiyon sınavı tarihleri belli olduğu için, her halukarda adaylar direksiyon sınav tarihlerini beklemek zorunda kalacaklar.

Ehliyet sınavı sonuçları öğrenen sürücü adayları yazılı sınavı geçtikleri takdirde direksiyon sınavına girecekler. 12 Temmuz ehliyet sınav sonuçları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

12 Temmuz Ehliyet Sınav Sonuçları Açıklandı Tıklayınız


12 Temmuz Ehliyet sınav sonuçları 21 Temmuz'da yani bugün saat en geç 17.00'ye kadar açıklanacak. Ehliyet sınav sonuçlarına aynı anda mebpersonelleri.com sitemizden de ulaşabileceksiniz.
 

mebpersonelleri.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim