Öğretmen Diyarı

Zayıflama ürünü alırken dikkat etmeniz gereken noktalar!

Bu bir ilandır.

 

ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN NOKTALAR!

 

Kışın aldığımız kilolar ve bahar ayı geldiğinde giydiklerimizin bedenimize olmaması. Hemen hemen her yıl yaşadığımız en büyük sorun. Hele birde yaz tatili kapıya dayandıysa aman Allahım! Hızlı diyet süreçleri, dayanılmaz açlıklar, işe yaramayan ürünler ve zamanımızın kısıtlı olması da cabası.

 

Kilo vermek hem zor, hemde zaman alan bir süreç. İtalyan Bilim adamları bu zor ve zaman alan süreci daraltmak için kolları sıvamıştı. Her ülkenin satışına izin vereceği güvenle kullanılacak o formülü araştırmıştı. İlk sonuçlarını 2009 yılında Captoglicolipid adı verdikleri bu formül ile aldılar. 2013 yılında tıp dergilerinde resmen yayınlanan Captoglicolipid formülü tüm Dünya'da kabul gören bir formül haline geldi. Bu formül Sağlık Bakanlığı tarafından 92/42 EEC kapsamında değerlendirildi ve Yağ Tutucu özelliği sayesinde zayıflama ürünü olarak kayıt edildi.

 

Ürünü Türkiye'ye getiren IFARMA bu konuda "Kamu Spotu olarakta bilgilendirilen ürünler Tarım Köy İşleri Bakanlığı'nın gıda takviyesi adı altında verdiği izinlerdir. Hiç bir Tarım Köy İşleri Bakanlığı'nın verdiği takviye zayıflama ürünü olamaz. Tarım Köy İşleri Bakanlığı zayıflama ürünü ruhsatı veremez! Bu ruhsatı sadece Sağlık Bakanlığı verebilir. Bu formül Türkiye'de tek!" açıklamasında bulundu.

 

Türkiye'de bu formül Fat-Block adı altında düzenlendi ve Ünlü Doktor Aytuğ Kolankaya tarafından tanıtımı yapılıyor. Türkiye Resmi Satış Sitesi www.fat-block.net ve Uzman ekibine 0212 924 20 59 nolu telefondan ulaşıp yardım alabiliyorsunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol