Öğretmen Diyarı

Tansiyon hastalarına iyi haber

Tansiyon hastaları tarafından merakla beklenen ve etkisi bilimsel olarak kabul edilen JİNTONG Tansiyon düzenleyici tıbbi cihaz, Sağlık Bakanlığı tıbbi cihazlar yönetmeliğine uygun olarak belgelendirilip tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu...

Alman bilim adamlarının tıpta büyük buluş olarak nitelendirilen elektro akupunkturu tıbbın hizmetine sunmasının ardından 20 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi. Dünyanın saygın hastane ve ünİversitelerinde binlerce veri üzerinde yapılan klinik test çalışmalarında JİNTONG elektrostatik sinir uyarıcı tıbbı cihazın yüksek ve düşük tansiyonu düzenlemede şaşırtıcı bir şekilde başarılı olduğu açıklandı.

Yapılan bilimsel test çalışmaları Aralarında ABD, Avustralya, japonya, Türkiye gibi ülkelerinde bulunduğu bir çok ülkenin sağlık bakanlıklarıyla paylaşıldı.

Kullanımı son derece basit

Elektro akupunktur prensipleriyle çalışacak şekilde dizayn edilen bu tıbbı cihaz her yaşta hastanın kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandı. Cihaz sol bileğe takılarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılıyor. Cihaz bilekteki median sinirlerini etkili bir şekilde uyarıyor ve gerekli yerlere uyarı sinyalleri göndererek yüksek yada düşük kan basıncının etkili bir şekilde dengelenmesine yardımcı oluyor.

JİNTONG Hakkında Uzmanlar ne diyor ?

Cihazı kendi hastalarında kullanan ve yüksek derecede başarılı sonuçlar elde eden Doç.Dr Nuri Haksever ve Uzm.Dr.Hakan Yalman gibi önemli tıp uzmanları yaptıkları açıklamalarda ; Yüksek tansiyonun kontrol altına alınmadığında sinsi bir katile dönüşebileceğini yada kişiyi ömür boyu felç bırakabileceğini ,günümüzün ağır yaşam şartlarında başta sinir, stres ve yanlış beslenme gibi nedenlerin tansiyon rahatsızlığına sebebiyet verdiğini ,hekimler olarak bazen kontrol altına almakta zorlandığımız tansiyonun böyle bir mekanizma ile düzenlenebilmesinin büyük bir başarı olduğunu, ilaç içermeyen ve vücuda hiçbir şey enjekte etmeyen bu özel tıbbi cihazın kullanılması durumunda milyonlarca tansiyon hastasının yaşadığı Türkiye'de büyük yararlar sağlayacağını ifade ediyorlar.

Etkisi kanıtlanmış bol ödüllü bir cihaz

ABD,Fransa,ve İsviçre'de düzenlenen Dünya icatlar ve buluşlar fuarlarında başarı ödülleri alan JİNTONG sinir uyarıcı tıbbi cihaz, Avrupa Birliği tam kalite güvence sistemi EEC tıbbi cihaz sertifikasını almaya layık görüldü.

Yapılan klinik test çalışmalarında , migren,baş dönmesi,düzensiz kalp atışı ,kulak çınlaması gibi durumlarda da ayrıca fayda sağladığı tespit edilen cihaz, Türkiye'de Sağlık Bakanlığı tıbbi cihaz mevzuatına uygun olarak belgelendirilip gerekli bildirimler yapılarak Türkiye özel tanıtım fiyatı 295 TL den Tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu. Ayrıntılı bilgi için www.jintong.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz

 
\"Türkiye\"
 
memurlar.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim