Öğretmen Diyarı

HAFTADA 3 BARDAKTAN FAZLA KOLA İÇİYORSANIZ LÜTFEN BU HABERİ OKUYUNUZ....!!!Kola tüketenlerin idrar pH larına bakmalarını tavsiye ederim. Eğer idrar pH ı 5,5 çıkarsa vücutta asidoz kanser başlamış demek'tir. Asidoz daha fazlalaştığında yani 4,5 olduğunda zaten artık kanser iyice yayılmıştır. En sonunda ağrılar iyice arttığında doktora kontrole gidersiniz, size biyopsi yaparlar.
Biyopsi yapılan yerde kanser varsa hemen vücudun başka bir bölgesine metasdaz yapmış olur. Önce size ne kanseri olduğunuzu sonrada kanserin başka bölümlere sıçradığı haberini alırsınız. Daha sonra hemen cerrahi müdahale, sonra kemo yani hardal gazının sıvı hali sonrada radyo önerirler.
5 kemo yaptıktan sonra yapacak bir şeyimiz kalmadı diyip eve gönderirler. Sonra Allahın Rahmetine kavuşursunuz. Kola'nın pH değeri 2,5 tur yani inanılmaz asidik, vücudunuzun bunu nötürleyebilmesi için çok fazla karbonat salınımı gerekir. Pankreas devamlı sodyum bikarbonat salgılar, böbrekler karbonatı kendisi üretir. 

Bu kadar asidik bir sıvıyı böbreklerimiz nötürlemeye çalışırken bol bol kalsiyum oksalat taşları oluşturur. Nötürlenemeyen asitler vücutta birikmeye başlar, bağışıklık sistemi atıl hale geçer, kanser yada mantar hücreleri asitlenmenin olduğu yerde çoğalıp koloniler oluşturur. Sonra size tümör teşhisi konur. Bol bol kola için sağlığa eminim çok faydasını görürsünüz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol