Öğretmen Diyarı

Bir haftada hızlıca nasıl zayıflanır?

 

 

Potasyum zengini muzlar vücutta iyi bir sıvı dalgası sağlar ve kırmızıbiber gibi bir dolaşım güçlendirici gözlerinizin etrafındaki lenf bezlerini tüketir.

 

Çekirdeksiz üzümleri dondurun ve gün içerisinde bunlardan atıştırın. Kalori değerleri düşüktür ve sizi tatmin edecektir. Ayrıca çocuklar yaptığınız uzun araba gezilerinde de çok işe yararlar.

 

Kendi Akademi ödül töreniniz yaklaşırken partilerdeki yiyeceklere nasıl direniyorsunuz? Partiye gitmeden veya akşam yemeği için dışarı çıkmadan önce, midenizi %100 kalorili mikrodalga popcorn ile doldurun ve bir Perrier için.

Şimdi diyelim ki, Stallonelerde sıkı bir parti var ve herkes bir şeyler getiriyor. Hollywoodda biliriz ki, hiç kimse bir şey getirmez ama uzun kalır.

 

Eğer kendi programınız üzerinde düşünüyorsanız, Bazı Kalorileri Koruyan Avokado Topları adı verilen sağlıklı bir dipsos getirin. Bir tana avokado alm, çekirdeğini çıkartın ve ezin; doğranmış üç dilim kırmızı soğanı ekleyin; iki avuç ikiye bölünmüş küçük domatesleri ekleyin; sonra da bir fincan yağsız ekşi krema ve iki damla limon suyunu koyun. Şahane! Yağsız pizza, sebze cipsi ve ya dilimlenmiş sebzeleri bu sosa batırmak için getirin.

 

Çoğu ünlü kahveden çaya geçmenin ekstra beş kilo vermenizi sağlayacağını söylemektedir. Çay servisini çağırın ve altı ay boyunca ayda bir kez evinize çay gelecektir. Bu size 96 dolara mal olur.

 

Uma Thurman ve Julia Roberts gibi örgü yapın. Bu hobi sizi yalnızca atıştırmalardan uzak tutmakla kalmaz aynı zamanda stresinizi alır ve konsantrasyonunuzu geliştirir.

 

Size esin kaynağı olacak filmleri seyredin ve bu filmlerdeki en iyi sözleri unutmayın: “Hedefteki kiloma bir mide gribi uzaklığındayım…” diyor Emily Blunt, Şeytan Prada Giyerde.

 

Eğer büyük geceden önce dışarıya yemeğe çıkıyorsanız, güçlü LL Cool J.’nin vereceği tavsiyeleri iyi dinleyin. Kuru yemişlere yumulmamasını sağlamak için bir restoran mönüsüyle çalışıyor ve doğru beslendiği ve idman yaptığı bir günü bozmak istemiyor. Bir çorbacıda şehriyeli tavuk çorbasının, fasulye tanelerinin ve hindi burgerin tadını çıkartıyordu. Ve çüekli peynirli kek sipariş vermişti ama sadece birkaç ısırık aldı.

 

Bronzlaştırıcı sprey alm. Varsayım: Kadınların yüzde otuz beşi bronzlaşmca daha ince göründüklerini düşünür.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim