Öğretmen Diyarı

Beyaz Saçlara Yeniden Renk Kazandıracak Mucize İçecek

 

Beyazlayan saçların tıbbi çaresi olmasa da bitki uzmanları son zamanlarda bazı bitkisel tedavi yöntemleriyle çıkış yapmaya başladılar. Beyazlayan saçlara eski rengini kazandıracak bu bitkisel karışımlardan birini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kesin çözümdür ya da değildir bilinmez ama denemekle de bir şey kaybetmezsiniz. Kimyasal içermeyen ve yan etkisi olmayan bitkisel bir uygulama sonuçta.

 

Öncelikle, birine bu ilacı kullandığınızı söylediğinizde, alacağınız yanıt ‘gözlerin için iyi bir tedavi’ olacaktır. Cildinizde de son derece yoğun bir gelişim fark edeceksiniz. Ancak bu ilacın en inanılmaz etkisi, beyaz saçlara yeniden renk kazandırması ve saçları eskisinden de kalın bir hale getirmesi.

 

Malzemeler

200 gr keten tohumu yağı
4 orta boy limon
3 küçük diş sarımsak
1 kg bal

 

Hazırlanışı:

Sarımsakları ve tüm limonları, bir blender içerisinde koyun ve karıştırın. Limonları blender içerisine koymadan önce, yalnızca 2 tanesini soymanız gerektiğini unutmayın. Sonrasında, keten tohumlarını ve balı ekleyin, tekrar karıştırın. Karışımı cam bir kavanoza koyun, kapağını sıkıca kapatın. Buzdolabında muhafaza edin.

 

Kullanılışı:

Karışımdan, öğünlerden yarım saat önce, 1 yemek kaşığı tüketin. Yalnızca tahta kaşık kullanın! En ideali, karışımdan günde üç kere almaktır.

 

estanbul.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim