Öğretmen Diyarı

Sevginizi göstermenin 9 yolu!

1- Onu önemsediğinizi gösterin. 

Erkekler romantik bir yemek sırasında karşılarındaki kadın elindeki telefon ile oynadığında, önemsenmediklerini düşünüyorlar. 

2- Mutfaktaki güç 

'Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer' sözü hiçte abartı değil. 

Hemen her erkek lezzetli yemek yemeyi ister ve sevdiği kadının onun sevdiğiyemekleri pişirmek için gösterdiği çaba karşısında etkilenir. Bu şekilde onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz. 

3- Giyiminize onu kulak ardı etmeyin 

Onun sevmek demek onun zevklerineönem vermek demektir. Sizi görmek istediği şekilde olma çabanız ona olan sevginizin bir başka göstergesi olacaktır. Size çok yakıştığını söylediği bir elbiseyigiydiğinizi görmek hoşuna gidecektir. 

4- Kendime Dikkat Etmeliyim 

Kendine hiç özen göstermeyen kadınsadece erkeğin ilgisinin dağılmasınasebep olmaz aynı zamanda birlikte olduğu erkeği de hiç önemsemediği ve onun için güzel görünmek gibi bir kaygı taşımadığı mesajını da verir. Sizinle uzun zamandır birlikte olması kendinizi bırakmanız anlamına gelmiyor. 

5- "Yapabilirsin, biliyorum, sana güveniyorum" 

Erkekler biraz yetiştirilişleri, biraz da yapıları gereği övgü almak isterler. Onu cesaretlendirdiğinizi, güvendiğinizi, taktir ettiğinizi görmek sevdiğinizihissetmesinde rol oynayacaktır. 

6- Ona ait anlar 

Kendine zaman ayırıp, sevdiği aktiviteleri yapması için teşvik etmeniz sizin tarafınızdan önemsendiğini hissettirecektir. Örneğin birlikte zaman geçirmektenhoşlandığı arkadaşları ile biraraya gelmesi konusunda sorun çıkartmamak ve surat yapmamaktan başlayabilirsiniz. 

7- Fikrini alın 

İşiniz veya özel yaşantınız ile ilgili bir karar alırken ona danışmanız, fikrini almanız, neler düşündüğünü öğrenmekistemeniz de kendini önemli ve sizin tarafınızdan önemseniyor hissetmesinisağlayacaktır. 

8- Teşekkürü edin 

Evde iş bölümü yapmış olsanız ve örneğin çöpü dökmek onun görevi olsa bile, bunu yaptığı zamanlarda teşekkür etmeniz onu önemsediğinizi gösteren bir başka işaret. 

Rutin içerisinde siznden bunu duymak oldukça hoşuna gidecektir. Unutmayın erkekler tahdir edilmeyi çok seviyorlar. 

9- Huzur sarılması 

Bir çok erkek çok fazla sarmaş dolaş olmayı sevmiyor olsa bile zaman zamansımsıkı sarılarak huzur bulmaktan oldukça zevk alıyorlar. Ona onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirecek sıcak ve samimi bir kucaklama ile sessizce sarılarakgeçireceğiniz bir kaç dakika hem size hem ona çok iyi gelecektir.

kadinvekadin.net

Anahtar Kelimeler:
sevginizi göstermenin yolu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol