Öğretmen Diyarı

Öğretmen ve velilerden örnek davranış

Atatürk İlköğretim Okulu'nda 5 idareci, 4 öğretmen, 8 personel ve 4 gönüllü veli bir araya gelerek, okulun 24 sınıfı ve koridorlarında boyama çalışması yaptı.

Okul Müdürü Alparslan Çeçen, gazetecilere yaptığı açıklamada, okul personeli, öğretmen ve gönüllü velilerle ikinci döneme daha temiz girmek adına boyama çalışması yaptıklarını söyledi.

Sınıfları boyama fikrinin okulda görev yapan öğretmenler Yücel Şimşek ve Hüseyin Katıran'dan geldiğini anlatan Çeçen, ''Bu fikir doğrultusunda bize yardımcı olabilecek arkadaşlarımızla işlerimizi bitirmek üzereyiz. Amacımız öğrencilerimize temiz bir ortam hazırlamak'' dedi.

Çalışmaya velilerin de destek verdiğini vurgulayan Çeçen, şunları kaydetti:

''5 idareci, 4 öğretmen, 8 personel ve 4 de gönüllü velimizle çalışıyoruz. Boyaları Milli Eğitim Müdürlüğü'nde temin ettik. Okul için yapılacak diğer işlemleri de biz üstlendik. Ulaşabildiğimiz hayırseverlerle bu işi yapmaya çalıştık. Okulda toplam 24 sınıfımız ve 3 koridorumuz var. Koridorlarımızı tamamlamak üzereyiz. Sınıfların da tavan boyalarını tamamladık. Duvar boyalarına da devam ediyoruz.''

Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol