Öğretmen Diyarı

Fenomen Olunca Kocası Terketti!

2 yıl önce bir kanala verdiği röportajla internetin fenomeni haline gelen kadın, zor günler geçiriyor. Eşine sinirli olduğu bir anda yapılan röportajda kocasına ağır sözler söyleyen kadın, kamera karşısında kocasından özür diledi.

FENOMEN OLDU, KOCASI TERKETTİ

Kanal 7'nin 2 yıl önce yaptığı 'kadınların erkeklerden daha fazla konuşması' konulu sokak röportajında konuşan Makbule Karakelle, kocasına sert sözler söylemişti. Sanal alemde milyonlarca tık alan ve paylaşılma rekoru kıran bu video Makbule Karakelle'nin kocasını bir hayli sinirlendirmiş.

Ses getiren videonun patlama yapmasından sonra eşinin kendisini terkettiğini söyleyen Makbule Karakelle, çocuklarıyla da arasının bozulduğunu söyledi. Defalarca kocasından özür dilediğini anlatan talihsiz kadın, ekranda söylediği sözler için yine ekran karşısından özür diledi.

"SİNİRLİ ANIMA DENK GELDİ"

Röportaj sırasında eşiyle arasının bozuk olduğunu anlatan Karakelle, röportajdaki sözlerini 'Sinirimden söylemişim. Ne dediğimi hatırlamıyorum." diye açıkladı. Videoda söylediği 'öküz, camış' gibi kelimeleri kendisini bilmeyen insanlara sürekli söylediğini anlatan Makbule Karakelle, tanınmaktan çok sıkıldığını ifade etti.

"REKLAMLARDAN TEKLİF GELİRSE KAÇIRMAM"

Tüm bunlara rağmen Makbule Karakelle hertürlü projeye açık. Karakelle, 'Teklif gelirse kaçırmam' diye de sözlerine ekledi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol